ZONGULDAK:
SARIAL GÜNEŞ'E SAHİP ÇIKTI...

Son günlerde yerel medyada çıkan haberlerde adı AKP ile anılan, AKP'ye geçeceği söylenen Cumhuriyet Halk Partili Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş'e, CHP Eski Milletvekili Adayı Erol Sarıal Ziyerette bulundu. Son günlerde CHP'li başkan Zerrin Güneş hakkında çıkan haberlere atıfta bulunan Sarıal sosyal medya hesabından "Milletvekillerine ve Parti Büyüklerine yakışan, belediye başkanlarımızı dedikodularla yıpratmak... ve... Partiden ayrılmaya zorlamak değil... Sıkıntılarında onlara yardım ve destek sağlamaktır..." dedi. 

Erol Sarıal sosyayl medya hesabından: "Bugün Saltukova'yı gezdim... Hizmetlerinden dolayı Saltukova Belediye Başkanımızı kutlarım... Batı Karadeniz Belediyelerimiz İçinde Çalışkanlığı ve Parti ayrımı yapmadan gerçek bir halk hizmetiyle öne çıkan... Laik, çağdaş yapısıyla CHP'lilere rehberlik yapan... Halkın dinsel ve manevi değerlerine önem veren; düğün, nişan, sünnet, cenaze, mevlit, kuran gibi etkinlik davetlerine katılım sağlayan... CHP'den seçilen ve halen CHP Üyesi olan... Mustafa Kemal Atatürk'ün Kızı, Saltukova Belediye Başkanımız Sayın Zerrin Güneş'i Ziyaret ettik... Milletvekillerine ve Parti Büyüklerine yakışan, belediye başkanlarımızı dedikodularla yıpratmak... ve... Partiden ayrılmaya zorlamak değil... Sıkıntılarında onlara yardım ve destek sağlamaktır..." şeklinde açıklamalarda bulundu.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
saltukovali 4 yıl önce

Gel deseler bir dakika bile durmayacak chp de ama akp almiyor a

Misafir Avatar
Halk 4 yıl önce

Tabi ya başkana şimdiye kadar yardım etmeyin chp vekilleri bir kere yardımci olmasın abayi gösterince bizim Başkanımız ATATÜRK UN kızı şimdiye kadar nerdeydiniz eğer saltukova nemalanacaksa bu işten sonuna kadar arkasındayız halkın partisi milletvekilliginde olur belde başkanlığında değil nerde başkana seçim öncesi verilen sözler değer seçim alındı öküz oldu geçin bu işleri Başkanımız yemez bunları saygilar hizmet varsa sonuna kadar

Misafir Avatar
Veli 4 yıl önce

erol bey, zerri̇n hanimin 4-6 yaş sibyan mektebi̇ açilişlarinda yer almasi chp çi̇zgi̇si̇ne uyuyor mu

Misafir Avatar
has chp'li 4 yıl önce

şerafettin turpçu ve parti içi hizbini anlamak mümkün değil.. eskiden akpnin kalesi olan kokaksu belediyesini alma başarısı gösteren zerrin güneş ve meclis ekibini neden hedef alıyorlar.. kadın halk tarafından seviliyor.. hizmet desen, kokaksu da yapılmadık yol kalmamış..

kendi belediye başkanını ihraç etmek için.. örgütlerden destek istiyor.. ne kazanacaksın.. zerrin başkan akpye geçse.. açıktan geçeceğim dese bile.. gidip ikna edecek yerde.. belediyeyi akpye hediye etmeye çalışıyor..

merkez ilçe başkanı ebru uzun da sazan gibi bulanık suya dalmış, şerafettin turpçuya destek için.. sen zonguldak merkez ilçe sorunlarını çözdün mü de.. çaycuma ilçenin alanına girdin.. süslü hanım. üstelik, zerrin hanıma bir tel bile açıp sormadan..

i̇l başkanımız ahmet altun uyanık davranmalı..

bu arada partide hiçbir görevi olmadığı halde.. linç etmeden önce, saltukovayı ziyaret eden. olayın aslını ortaya koyan erol sarıal beyi ayrıca kutlarım..

banner228

Sınava girecek adaylar için 37 bin maske dikecekler

Haberi Oku