Satmadık SATMIYORUZ

ZONGULDAK 21.07.2020, 16:32 21.07.2020, 16:34
4657
Satmadık SATMIYORUZ
 Zonguldak Kömürspor Futbol Şube Sorumlusu Demir:

“KONU KAPANMIŞTIR SATMIYORUZ”

Zonguldak Kömürspor Futbol Şube Sorumlusu Hacı Demir,  Zonguldak Kömür Spor’un satışıyla ilgikinyapulan görüşmeleri açılmamak üzere kapattıklarını belirterek, “Konunun parayla ilgisi yok. Karşı taraf son derece kararsız. Kararlarını sürekli ertelediler. Bizim kulüp olarak kaybedecek zamanımız yok. Kulübü bu arkadaşa satmadık, satmayacağız” dedi. 

Halkın Sesi’ne konuşan Hacı Demir, Devrekli gurbetçi işadamı Süleyman Taşcı’nın kulübü almak için bir kez kendileriyle görüştüğünü ancak bir türlü karar veremediğini belirterek, “Bu satış pazarlığı bugün itibariyle sona ermiştir. Ama sorun kesinlikle para değil. Karşı taraf sürekli kararlarını erteliyor. Bizim için kulübü bırakmadığımız yönünde yorum yapanlara buradan sesleniyorum. Bu kulübün borçlarını ödeyecek, bizden daha iyi yapacağına inanan varsa buyursun gelsin. Zonguldak Kömürspor’un sahibi Zonguldak halkıdır. Bizler kulüp yöneticileri olarak Zonguldak halkı adına Zonguldak Kömürspor’u temsil ediyoruz. Kulüp adına başkaları karar veremez”  dedi.
Öte yandan yeni sezon hazırlıklarına başladıklarını ifade eden Hacı Demir, 
“Teknik direktörümüz Serkan Afacan’la yolumuza devam edeceğiz. Transfer görüşmelerimiz de sürüyor” dedi.

Yorumlar (6)
Berk 1 yıl önce
Bu daha iyi günleriniz beter olun inşAllah şehri küçülten sizsiniz şehri futboldan sogutanda sizsiniz 4 büyüklere kafa tutan takım şimdi ufacık takımlara yeniliyo play-offa çıkmamak için fetiye ve of spor maçlarını bilerek yenildiniz çünkü neden paranız yok çıkıp rezil olmaktansa baştan çıkmayalım dediniz hakkımı helal etmiyorum inşAllah küme düşünde aklınız başınıza gelsin
1966 1 yıl önce
Sezon başlayınca,otobüsümüz yok,borcumuz çok,belediye valilik yardım etmiyor,takvim ve kombine satamadık diye ağlamasınlar.Neymiş halkın takımıymış.Madem halkın takımı üyeye açın o zaman.Zonguldak Kömürspor şahıs takımıdır valilik ve belediye şahıs takımlarına büyük çapta yardım yapmamalıdır.Bokunu çıkardılar artık yazıklar olsun.
Ali 1 yıl önce
O zaman her sene ağlamayacaksınız paramız yok bize kimse yardım etmiyo diye çünkü sizi kimse istemiyo taraftar bile istemiyo sadece zonguldakspor için geliyolar bu sene zaten düşecez 19 kişi gitti 3 kişi daha gitmek istiyo geride kalanlara bi dünya borç var gelecek olanlara ne verilecek ekşi 30 puanla başlarız lige
Zonguldakspor 1 yıl önce
Takvim bastırın demirler kulüp batıyor.
hb 1 yıl önce
herkes kendi kendine gelin güvey oluyor. yetkiyi kim* nasıl? ne zaman? vermiş açıklada bilelim.
kömürcü 1 yıl önce
artık bırakın şu kulubün yakasını be
25
açık