ZONGULDAK:
Seçkin Özdemir'e Polat Türkmen'den Veto

Atatürk Devlet Hastanesi Site Ek Binasının sorumlu Başhekim Yardımcısı Seçkin Özdemir’in sözleşmesinin yenilenmeyeceği öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre sözleşme süresi dolan Seçkin Özdemir’e AKP Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen’in veto koyduğu öğrenildi.

Seçkin Özdemir’den boşalan göreve 15 Temmuz’dan sonra görevlendirme yapılacağı öğrenildi.


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Bozkurt Hakan 6 ay önce

Akp 3 Milletvekili bir dahaki dönemde aday yapılamayacak Dr.Seçkin ÖZDEMİR MHP Devlet BAHÇELİ Beye yakın olan isimlerle istişarede bulunarak davete olumlu yanıt vermiştir ve bir daha ki Dönem MHP Zonguldak 1.Sira Milkgev adayı olacaktır. MHP Genel merkezînin çünkü MHP Zonguldak Aday yapabilecegi kimsienin itiraz edemeyecegi ve aday olacak Seçkin Özdemir gibi bir isme çok ihtiyacı var şimdi den Seçkin Bey MHP ve Zonguldak Vekilliği hayırlı olsun diyorum.

Misafir Avatar
Hüseyin korkmaz 6 ay önce

Hala kilimlide beni atasınlar kafası yaşanıyor ne hikmetse gideceklerini anladilarya ondandır ama sayın recep tayyip başkanım, zonguldak ve ilçesi kilimli ye atama yapsın hemde ivedilikle mevcutlarla seçi.e girerse çok büyük hüsrana ugrar

Misafir Avatar
Aytaç 6 ay önce

millet aç. gençler işsiz. enflasyon tepeye vurmuş. cebimizde para kalmamış. millete faydası okan doktoru sırf kendi çıkarlarına uymadı diye göndermek yaptığınız iş mi bu ? biz de sizi göndereceğiz az kaldı. bekleyin.

Misafir Avatar
Huseyin korkmaz 6 ay önce

Niye yayinlamadiniz son yazdiklarimi kilimlide donen firildAklari il baskaninin seckini once isteyip sonra kivirmasi ilce baskanin istifa ettirilmesi yerine kendilerine gore atama yaptirmalari bunlar tesadufmu

Misafir Avatar
Kemal.B 7 ay önce

Bunu lütfen yayınlayın tüm gerçekleri insanlar bilmeli... Tabiki de basit bir istifa deil ak partili millet vekili Polat tğrkmen sebebi ile , Polat Türkmen önümüzDeki olacak seçimlere ön hazırlık. Kısacası ayak bağı olan ve güçlü adayların ayaklarını zonguldaktan kesme operasyonu. Seçkin Özdemir ak partidenndaha asla aday olmayacağını yakın çevrelerine duyurdu. Ama siyasetide asla bırakmayacağını ak parti haricinde başka bir parti ile yoluna devam edeceğini özellikle kilimli belediye başkanlığına soyunacağını dile getirmiş. Bu sebepten Polat Türkmen seçkin özdemir'i çok güçlü bir rakip görmüş seçkin özdemir'in karşısına kimi çıkarırsa çıkarsın şansı olmayacağını adı gibi bildiğinden bu Bizans oyununu oynamış . Gerçekler bunla bitmiyor tabi duyumlara ve rivayete göre kilimli hisar arkası sahil yolu boyunca düzenleme yapılıyor bu düze nleme işinde petrol ofisi ve bir çok benzeri işletme rantı olacakmış bu rant kendi belediyesi olmayınca elde edemeyeceğini bildiği için bu yola baş vurduğu erkenden seçkin özdemiri yollayıp seçimi kaybetmemek adına seçkin Özdemir'in Polat Türkmen için tehtit niteliğinden çıkması için adına önlem. Olayın özü sözü bu. Bu olayın özünü tüm kilimli kamu oyu bilmekte ve mağdur edilen seçkin Özdemir'in tekrar aday olması için Desteklediği bu zihniyetin bir an evvela bertaraf edilip kilimliyi kurtarmak. Seçkin Özdemir'in bilinen bir davası vardı bu dava 7 ay önce sonuçlanmıştı davanın sonucu seçkin Özdemir'in suçsuz olduğu yönünde karar ile bozulmuş bunun olmasını istemeyen işleribe gelmeyen zihniyetin en son çaresi seçkin Özdemir'in Zonguldak ve kilimli ilçesinden uzaklaştırmak olduğunu bilmeleri sonucu Ortada zaten. Seçkin Özdemir seçimlere aday olurmu diye sorarsanız Yüzde yüz girecek bu oynanan oyunun yanlarına kar kalmayacağı haşikar onca insan kitlesini arkasına almışken. Bu Bizans ordusu kendi kazdıkları kuyuya düştü seçim hırsı yarattılar bilmeyerek buda seçkin Özdemir'in bu olay karşısında dahada hırslandırmış olmalı.

Misafir Avatar
Çakay 7 ay önce

nelerle uğraşıyorsunuz. millete hizmet edin. akp başka illerde hizmette uçtu. bunların taptığına bak. millet bu seçkini seviyo. sen istemesen de biz seviyoruz.

Misafir Avatar
Nadir 7 ay önce

milletin sevdiğini istediğini ezerek bir yere varamazlar. sosyal medyada kendi istediği için gittiğini yazmış. ama bu işte bir iş var. hocam yolun açık olsun. çok üzüldük

Misafir Avatar
Akıllı olan kazanır 7 ay önce

Bu oyun seçime ön hazırlık Polat Türkmen siyasi manevra ile seçkin özdemiri Zonguldak bölgesinden uzak tutmmak için adım atmış. Kilimli belediye başkanlığı için ak parti haricinde hangi parti varsa seçkin özdemiri yanına alsın kazanma şansını düşünmesinler bile akıllı olan parti klimli belediyesine bayrağını çeker ak parti türkiye geneli eridi büyük çöküşe geçti , büyük belediyeleri kaybetti CHP akıllı olursa seçkin yanına alırsa hiç çalışmadan seçim banko. Seçkin bey sizde tekrar girin gereken en güzel cevap seçimi almanız.

banner228

BAHADIR KARDEŞLERİN ACI GÜNÜ

Haberi Oku