ZONGULDAK:
'Seferler 15 Mart'tan itibaren başlayabilir”
 AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Karabük-Zonguldak arası tren hattı çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu

“Seferler 15 Mart’tan itibaren başlayabilir”

 

AKP milletvekili Faruk Çaturoğlu Zonguldak-Karabük tren yolu ile ilgili açıklama yaptı. Basın danışmanlığından yaptığı açıklamasında Çaturoğlu şunları söyledi:

“Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Sn.Binali Yıldırım ve Devlet Demiryolları Genel Müdürü Ömer Yıldız ile yaptığım görüşmede;“Irmak-Karabük-Zonguldak hattının rehabilitasyon projesi kapsamında Karabük-Zonguldak kesiminde çalışmalar büyük ölçüde tamamlanmıştır. Sadece Çatalağzı-Zonguldak arasında çok az sinyalizasyon çalışması kalmıştır. Bu çalışmalar Şubat ayı sonunda tamamlanacaktır. Çatalağzı-Karabük kesiminde ise test ve kabul esnasında tespit edilen hususların giderilmesi çalışmaları yürütülmektedir. Muhtemel Karabük-Zonguldak arası yolcu trenleri 15 Mart’tan itibaren çalıştırılabilecektir. İlk etapta Zonguldak-Karabük arasında bir (1) çift, Zonguldak-Gökçebey arasında üç (3) çift tren çalıştırılması düşünülmektedir.” 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Ufuk 4 yıl önce

Yine masal sayın vekillerimiz hani seçimden hemen sonra başkayacakdı??Mağduriyete devam

banner228

KENT MEYDANI VE KÜLTÜR SANAT MERKEZİ PROJESİ...

Haberi Oku