FLAŞ HABER
ZONGULDAK:
'Şehri seçilmişler yönetecek”

 Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, basın mensuplarıyla bir araya geldi, soruları yanıtladı.

Başkan Alan, asfalt çalışmalarını değerlendirerek,  ‘’asfalt çalışmalarımız devam ediyor. İnağzı’na kadar olan yol da bir hafta içerisinde tamamlanmış olacak. Havalar iyi gidiyor, bir dahaki hafta bitirmiş oluruz.’’

İl başkanları toplantısına değinen başkan Alan, ‘’İl başkanları toplantısına katıldık. Ziyaretlerde bulunduk, önümüzdeki hafta ziyaretlerimiz olacak. Her hafta Ankara’dayız, Zonguldak’a hızlıca hizmetlerin aktarılması için ziyaretlerimize çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bütün il başkanları, ilçe başkanları, STK temsilcileri, milletvekillerimizin katılımı le bir toplantı yapılacak. Saat 14.00’de sunum gerçekleştirilecek. Artık son halini verip Cumhurbaşkanımız geldiğinde açıklamak ve Ocak ayında ilk kazmayı vurmak istiyoruz.’

Başkan Alan'ın kendisine yöneltilen diğer sorulara verdiği yanıtlar şu şekilde:

HİÇ BİR BÜROKRATLA SORUNUM YOK

Ben şahsım adına söyleyim, seçilmişler vatandaşın karşısına geçip oy isteyip ve ondan hesap soruluyorsa seçilmiş yönetmelidir. Bürokrasinin görevi seçilmişe yardımcı olmaktır. Zonguldak’ta bir sıkıntı yaşamadık. Benim hiç bir bürokratla sorunum yok, iyi geçinmek zorundayız. Zonguldak’a hizmet için bu gerekiyor. Geçmişte olmuşa, geçmişe bakarsak ayağımız tökezler. Biz her zaman önümüze bakalım.

NERGİS PARKI ÖYLE BIRAKMAYACAĞIM

Nergis Park açıkladığımız beş projeden biri. Köprünün durumu, dere ıslahı için projeyi en sona bıraktık. Orası benim için çok önemli, orayı öyle bırakmayacağım.

KİMİNLE ÇALIŞACAĞIMA BEN KARAR VERİRİM

Daha öyle bir şey yok, kiminle çalışıp çalışmamaya ben karar veririm. 5 sene sonra vatandaş hesabı bana soracak. Abdullah bey yine en iyi bildiği işi yapmaya devam edecek. Yeri geldiği zaman kan değişikliği iyidir.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Vatandaş 1 yıl önce

Başkanım, nasıl biliyorsanız öyle yapın.tabiki senin plan ve proğramin asıldır, geçerlidir.şu labirent kavşak,a da bir el atın.inanin vatandaşlar çok zorlanıyor.bir ışıklandırma yapılamaz mı.bir diğer konu ise,ucube Zonguldak yazısının okunaklı ve düzgün olarak aynı panoya yazılması,dir.Allak,cc,işinizi rast getirsin başkanım.
a

Misafir Avatar
mehmet 1 yıl önce

seçilmişler yönettiği için mi başkan,il başkanı her daim her yerde seçilmiş gibi arkanızdan geliyor

banner228

“TTK'nın kadrolu madenci son katırı...

Haberi Oku