FLAŞ HABER
ZONGULDAK:
SERTİFİKALARINI ALDILAR
  

            YENİ DOĞAN CANLANDIRMA PROGRAMINA KATILANLARA SERTİFİKALARI VERİLDİ

 

         Sağlık Bakanlığının Eğitim programı kapsamında Zonguldak İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Yeni Doğan ölümlerinin önlenmesi amacıyla il genelinde hizmet sunan hastanelerin yeni doğan servisi, doğum salonları ve 112 Acil Sağlık Hizmetlerinde görevli farklı branşlarda çalışan 82 personele yönelik  teorik ve uygulama olarak üç gün süren eğitimler tamamlanarak  düzenlenen  törenle sertifikaları verildi

        Müdürlük basın bürosundan verilen habere göre Emirgan otelde düzenlenen sertifika törenine İl Sağlık Müdürü Uzm.Dr.Ertuğrul Güner, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr.Bilal Cin, Başkan Yardımcısı Dr.Tülay Çakır Bakkaloğlu, Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr. Mustafa Karadeniz, Sağlık Müdürlüğü Bulaşıcı  Olmayan Hastalıklar ve Kanser Birim Sorumlusu Esin İlhan’ın yanı sıra törene 15 eğitimci ve 82 kursiyerler katıldılar.

       İl Sağlık Müdürü Uzm.Dr.Ertuğrul Güner’in  eğitimcilere ve kursiyerlere yönelik teşekkür konuşmasının ardından törene katılan protokol ve eğitimciler tarafından kursiyerlere sertifikaları verildi ve ardından il dışından gelen eğitimcilere Uzm.Dr. Ertuğrul Güner tarafından plaket ve Zonguldak’ın simgesi olan madenci heykeli hediye ederek teşekkür etti. (Haber merkezi)


  

    

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner236

Muhtemel Başvuru Tarihi: 12 Şubat

Haberi Oku