ZONGULDAK:
SGK Müdürü Avcı'dan MÜSİAD'a ziyaret

Zonguldak Sosyal Güvenlik İl Müdürü Erkin Avcı, MÜSİAD Zonguldak Şubesine iadeyi ziyarette bulundu. Ziyarette özellikle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın istihdama yönelik çağrısının önemi üzerine istişarede bulunuldu.

Müsiad basın bürosundan verilen habere göre Zonguldak Sosyal Güvenlik İl Müdürü Erkin Avcı, Zonguldak’a göreve başladığında ziyaret eden MÜSİAD Zonguldak Şubesine iadeyi ziyarette bulundu. Başkan Salih Yılmaz, Yönetim Kurulu üyeleri Salih Kuvvetli ve Mustafa Kahveci’ninhazır bulunduğu ziyarette Zonguldak genelindeki istihdam durumları ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın istihdam çağrısına yönelik görüş alış verişinde bulunuldu.

MÜSİAD olarak, istihdamın artırılması yönünde ellerinden geleni yapacaklarını ifade eden MÜSİAD Zonguldak Şubesi Başkanı Salih Yılmaz, “Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı üzerine MÜSİAD üyelerinin 250.000 kişiye iş kapısı açacağını duyurdu. Bizler de bunun çalışmasına şimdiden başladık” dedi.

Zonguldak Sosyal Güvenlik İl Müdürü Erkin Avcı, istihdamın artırılması yönünde büyük bir gayret gösterildiğine dikkat çekerek, “İstihdamın artırılması her açıdan önemli. Bizler de kurum olarak istihdamın artırılması için kolaylıklar sağlıyoruz. Bu yönde bizlere düşen bir görev varsa yerine getirebiliriz” dedi.

Ziyaret sonunda MÜSİAD Zonguldak Şubesi Başkanı Salih Yılmaz, Zonguldak Sosyal Güvenlik İl Müdürü Erkin Avcı’ya ziyaret anısına MÜSİAD’ın şiltini verdi.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Müftü ile imamlar camide tartıştı

Haberi Oku