ZONGULDAK:
ŞİRİN İYİ PARTİ'DE

Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şubesi Başkanı Hüseyin Şirin ve yönetimi, İYİ Parti Zonguldak il başkanı Ragıp Bayraktar’ı parti binasında ziyaret etti.

Şirin ziyarete ilişkin şöyle dedi; 
“Türkiye sakatlar derneği Zonguldak Şubesi olarak siyasi hayata katılan iyi partiye hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak istedik. Başkan Bayraktar ile daha önceden istişarelerde bulunduk. Sağolsun derneğimize bir kaç defa ziyaret etti. Ülkemizin sorunları çok. Çözüm noktasında siyasetin etkili olması tabii ki önemlidir. Önümüzdeki dönemlerde siyasette iyi bir yerde oldukları zaman inanıyorum ki engelleri yönelik yaptıkları çalışmalar ile bizi mutlu edeceklerini inanıyorum” dedi. 

Bayraktar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti  dile getirerek şunları söyledi;
“Biz engelli vatandaşlarımızın yanındayız. Onlarla ilgili sorunların giderilmesi için hem partimiz olarak hem de il başkanlığı olarak sıkıntıları biliyoruz. Bizleri görev verildiği taktirde onların sıkıntılarını çözmek için elimizden geleni yapacağız. Engelli vatandaşlarımızın sorunlarını çözüm noktasında başarılı olacağımıza inanıyorum. Bunun sonu yok mutlaka çok mücadele etmemiz lazım. Sorunlar çıktıkça engeller çıktıkça hepsinin bir çözüm vardır. Ve elimizden geldiğince mücadele edeceğiz. Onlar bize sorunları iletecekler biz de gerekli tedbirleri alıp çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz.”
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner236

Bu Haber İçimizi Isıttı
Soğuk kış günlerinde Zonguldak şehir merkezinde bir çok mağaza ve işyeri sokak hayvanlarına kapılarını...

Haberi Oku