ZONGULDAK:
Tablet Bilgisayar Desteği Veren BEK-KA Madenciliğe Teşekkür

ZTSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, pandemi nedeniyle online eğitim gören ama bilgisayar alacak maddi imkânı bulunmayan öğrenciler için, destek veren BEK-KA Madencilik’e teşekkür etti.

Demir konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin (TOBB) öncülüğünde "Bugünün küçük parmakları bir gün Türkiye’nin de geleceğine imza atabilsinler" sloganıyla bir kampanya başlattık. Kampanya dahilinde TOBB, Odamız ve üyelerimizin katkıları ile 67 Adet klavyeli tablet bilgisayar satın alarak Ocak ayı içerisinde Zonguldak Milli Eğitim Müdürlüğümüz aracılığı ile öğrencilerimize hediye ettik.

 

TOBB ve Odamızla birlikte Üyelerimiz de kampanyamıza maddi destek verdi. BEK-KA Madencilik de kampanyamıza destek veren üyelerimizden biri. BEK-KA Madencilik yaptığımız faaliyetlerde yer alan, Odamızın sosyal sorumluluk projelerine katkı veren çok kıymetli bir üyemiz. BEK-KA Madencilik adına Hüseyin Bektaş’a şirket ortağı genç girişimci kardeşimiz Ozan Bektaş’a ve işletme Müdürü Müslüm Güneş’e teşekkür ediyorum” dedi.Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

MERKEZ ATÖLYELERİ…

Haberi Oku