TAKOZ’DA MÜŞTERİYİ DÖVDÜLER

ZONGULDAK 03.11.2016, 23:04 03.11.2016, 23:07
12322
TAKOZ’DA MÜŞTERİYİ DÖVDÜLER
Kamuoyunda sürekli yaşanan adli olaylarla gündeme gelen Takoz Bar’da önceki akşam yine şiddet görüntüleri yaşandı. Mekanın sürekli müşterisi olan 30 yaşındaki Sezer Ayhan, önceki akşam kız arkadaşıyla Takoz Bar’a eğlenmeye gitti. Gecenin ilerleyen saatlerinde daha önceden tanıştığı müzisyen ile şakalaşan Ayhan, müzisyenin tepkisiyle karşılaşınca özür diledi. Bunun üzerine kız arkadaşıyla birlikte mekandan ayrılan Sezer Ayhan çıkışta aralarında mekan sahibi Serdar K’nin de bulunduğu 5 çalışanın saldırısına uğradı. Arbede sırasında kız arkadaşının aldığı darbeyle yere düştüğünü söyleyen Sezer, mekan sahibi ve çalışanlardan davacı oldu. Yerde tekmeleyecek kadar ileri giden mekan sahibi ve çalışanların kendisinden davayı geri çekmesini istediğini söyleyen Ayhan, “Emniyet Müdürlüğü’ne sadece 200 metre mesafede onlarca kişinin gözü önünde saldırıya uğradım. Eğer bir suçum varsa polis çağırabilirlerdi. Yaşadıklarımın kimsenin yanına kar kalmasını istemiyorum” dedi.
(Mustafa ÖZDEMİR)

Yorumlar (15)
Hüseyin yılmaz 5 yıl önce
Bu bir değil iki değil bu takoz tam bir vukaat mekanı bunu birileri koruyor gözüken o
engin 5 yıl önce
bazen akıllı olmak gerekir sen akıllı değilsin takoz !!
deniz çoban 5 yıl önce
ben her hafa mekana gidiyorum böyle olaylara hiç denk gelmedik
musTafa 5 yıl önce
kurşunların sopaların havada uçtuğu bu mekanın emniyet güçleri tarafından kapatılması lazım.eğlence adı altında milletin karısına kızına sarkıntılık edip çıkıştada insanları darp ediyorlar kimse devletten üstün değildir..
Emre erdoğan 5 yıl önce
Mekanda sorun yok içmesini bildikten sonra ağzınla içmiyorsan gitme zonguldakta gidilecek başka yer varmı
mein karaduman 5 yıl önce
bu mekanın kapaılması lazım gencleri zehirliyorlar burada.ali ağaoğlu denen kaçak işcilerle haram para yenmez akoz serdar
cimbom67 5 yıl önce
Kapatın da sosyal tesis yapın
Ejder 5 yıl önce
Adam gibi birilerine denk gelmemişlerde ondan zaten adam olan gitmez oraya
düzgün 5 yıl önce
vali bey Allah rizasi i̇çi̇n burayi kapatin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
24
az bulutlu