ZONGULDAK:
'TALEPLERİ İLETTİK TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ”
AKP Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, Halkın Sesi’ne Ankara temaslarını değerlendirdi:

“TALEPLERİ İLETTİK
TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ”

AKP Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, Halkın Sesi’ne Ankara temaslarını değerlendirdi. Merkez İkçe Başkanı Mustafa Çağlayan’ın yanısıra Zonguldak Milletvekilleri ve belediye başkanlarıyla birlikte gittikleri Ankara’da Zonguldak insanının sorunlarını ve taleplerini ilgili bakanlıklara ilettiklerini, verilen sözlerin takipçisi olacaklarını söyledi. 

“ZONGULDAK’TA GÜZEL ŞEYLER OLACAK”
Fırsat buldukça Ankara’ya gittiklerini ifade eden Tosun, “Devlet Limanlar ve Havalimanları Genel Müdüründen Zonguldak Havaalanı’nda yaşanan aksaklıkların yanısıra havanının uzatılmasını talep ettik. Yaz sezonuna kadar eksiklerin giderileceğim sözünü aldık. Spor Bakanımız ise en kısa zamanda Zonguldak’a geleceğinin sözünü verdi. Tesis sorununu içeren bir dosya sunduk. Gerekirse Zonguldak merkeze bir havuz yapabileceklerini söyledi. Cumhurbaşkanımız ise Zonguldak ziyaretini programına aldırmak için talimat verdi. Zonguldak’ta güzel şeyler olacak” dedi. 

Havaalanı pistinin uzatılması, Filyos Liman Projesi’nin son durumu ve diğer projelerle ilgili bilgiler aldıklarını belirtti.

Başkan Tosun, Ankara’da bakanlık ve genel müdürlük düzeyinde yapılan görüşmelerin olumlu ve verimli geçtiğini belirterek “Ankara’ya daha sık gitmek lazım, işleri takip etmek lazım. Koparmak lazım, yoksa bu işler burada öyle durmakla olmayacak” dedi.

“BU İŞLER ZONGULDAK’TA DURMAKLA OLMUYOR”

Ankara’da yapılan görüşmelerin oldukça olumlu geçtiğini belirten Başkan Tosun “Başta 3 milletvekilimiz, belediye başkanlarımız ve merkez ilçe başkanımızın Ankara’da yaptığı bu görüşmeler hepsi Zonguldak için. Burada da işlerimiz var ama Ankara ‘da şunu gördüm. Ankara’ya daha sık gitmek lazım, işleri takip etmek lazım. Koparmak lazım, yoksa bu işler burada öyle durmakla olmayacak. Bizim hedefimizde Ankara’ya daha sık gidip gelmeler olacak. Çünkü ne kadar çok istersek bir şeyler kopartabiliyoruz. Bunların hepsini Zonguldak’ta yaşayan insanların mutlu yaşaması için yapacağız” dedi. (Haber Merkezi)

 
Anahtar Kelimeler
Zeki Tosun
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Mitatpaşâlı 8 ay önce

Daha önceki yillarda neden sık Ankara'ya gitmediniz? Demekki siz ketinizi değil kendinizi düşünmüşünüz. Sizden olmayan, yok olsun demek. Böyle düşünçelere yazık, tabiiki burası köy olur. 17 yıldır neredeydiniz, şimdi mi aklınıza geldi!!

banner228

Sokağa Çıkma Yasağı Geldi...

Haberi Oku