ZONGULDAK:
Toplantıyı sabote etti… Yaka Paça dışarı attılar

CHP Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpcu biraz önce parti binasında 16 Nisan’da yapılacak olan referandum ile ilgili basın toplantısı düzenledi. Partisinin il ve ilçe yönetiminin yanı sıra her zaman olduğu gibi partinin üyelerine de basın toplantısı yapılacağı yönünde bilgi verildi. Yaptığı konuşmadan sonra basın mensuplarının sorduğu soruları yanıtladığı sırada Turpcu’ya bir üye konuşmak istediğini söyledi. Turpcu’nun ‘hayır’ cevabı vermesi üzerine ön taraflara geçmeye çalışan parti üyesi, “Burada AKP bu ülkeye sahip çıkmadı diyorsunuz. Peki siz söyleyin siz ne kadar sahip çıkıyorsunuz” diyerek tepki gösterdi. Turpcu yaşanan sabote sonrasında ayağa kalkarak, ‘Atın şunu dışarıya konuşturmayın, demedim mi?’ şeklinde diğer partilere tepki göstermesi sonrasında, parti üyesi diğer partililerce yaka paça dışarı çıkartıldı.

AYRINTILAR GELECEK..
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Turgut Güven 3 yıl önce

Bu şahsa CHP iki kez iş buldu. Beyefendi bu devirde bulduğu girdiği işten çıkıyor tekrar iş istiyor. Şimdi ise kendisine sahip çıkılmadığını söylüyor. El insaf. Şerafettin Turpçu basın toplantısı sonrasında seni dinleyeceğim de demiş üstelik. Ancak şov yapacak ya beyefendi basın önünde konuşmak istemiş. Sorun budur, iş diye yırtınan insanlar varken iş beğenmemek ve sahip çıkılmadığını söylemek ne kadar doğrudur takdir sizin.

Misafir Avatar
Şenol baltaoğlu 3 yıl önce

Bunlar kendi üyelerine söz vermiyor halkı hiç dinlemez . Bide atmış olduğunuz başlık yanlış sabote değil yazdığınıza göre vekilin konuşması bitince söz almak istemiş .C.H.P DEMOKRATİK PARTİ YA O YÜZDEN .....

banner228

“Güdük kafalılar” diye bağırasım geliyor

Haberi Oku