ZONGULDAK:
Tosun'dan Havaalanına ödenek müjdesi
AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, Zonguldak İl Özel İdaresi tarafından başlatılan pist uzatma çalışmalarına Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından 6 milyon 300 bin lira ödenek gönderildiğini açıkladı.
Tosun, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın Zonguldak ziyaretinde dile getirdiği Havaalanı pist uzatma ve genişletme çalışmaları için verdiği destek sözünü yerine getirdiğini belirterek şunları söyledi;
"Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Zonguldak'a yaptığı ziyaret sırasında Zonguldak havaalanının pist uzunluğunun 2200 metreye, genişliğinin de 52 metreye çıkarılacağını belirterek bu konuda destek vereceğini açıklamıştı.
Sayın Bakanımızın talimatlarıyla havaalanında da sürdürülen pist genişletme ve uzatma çalışmaları için 6 milyon 300 bin lira ödenek İl Özel İdaremize gönderilmiş bulunmaktadır. Bu parayla başlamış olan pist uzatma çalışmalarımız kısa sürede tamamlanarak hizmete açılacaktır.
Cumhurbaşkanımızın talimatı, Milletvekillerimizin çabaları ve sayın Bakanımızın emirleriyle gerçekleşen bu ödenek için, başta sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Ulaştırma ve Altyapı Bakanımıza, Milletvekillerimiz Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu ve Hamdi Uçar'a teşkilatım ve Zonguldak halkı adına teşekkür ederim."
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

“İstemezükçü müyüz” gerçekten

Haberi Oku