ZONGULDAK:
'TTK Gözbebeğimiz”

 ŞANAL: “TTK İLE UYUM İÇİNDE ÇALIŞACAĞIZ”

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Belediye Başkan Adayı Şenol Şanal, Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürü Kazım Eroğlu’nu makamında ziyaret etti. 
Şanal’a ziyarette CHP Zonguldak İl Başkanı Hakkı Güney, Millet İttifakı Zonguldak Belediyesi meclis üyesi adayları ve partililir eşlik etti.
TTK Genel Müdürü Kazım Eroğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Malum Türkiye yerel seçim sürecine girmiştir. Öncelikle ülkemizde herkese hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bu süreç kapsamında aday kardeşimiz Şenol Bey kurumumuza ziyarete bulunmuştur. Ziyaretten dolayı kendisine teşekkür ediyorum” dedi. 
"TTK GÖZBEBEĞİMİZDİR"
Şenol Şanal’ da ziyarette konuşarak; “Gözbebeğimiz, şehrimizin en önemli kurumu ve varlığımız olarak değerlendireceğimiz Türkiye Taşkömürü Kurumu Sayın TTK Genel Müdürümüzü ziyarete geldik. Bu bir nezaket ziyaretidir ancak ziyaret esnasında da küçük paylaşımlar yapma imkanı bulacağız. Tabii ki Sayın Genel Müdürümüzün de desteğini isteyeceğiz. Bunun yanı sıra norm ile ilgili çalışmaları süratlendirilmesi, işçi açığının kapatılması ve üretimin artırılması şehrin ekonomik anlamda biraz daha refaha erişmesi noktasında sayın müdürümüzün de varolan gayretlerinin artarak gitmesi anlamında talebimizi ileteceğiz” diye konuştu.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

İl Koordinasyon Sonkez Toplandı

Haberi Oku