ZONGULDAK:
TTK İŞÇİSİ, 3. KİTABINI YAZDI!
Türkiye Taş Kömürü Kurumu Liman ve Demiryolu İşletme Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Zonguldak limanında Liman Kaptanı olarak çalışan Metin Sevil, 2018 yılında çıkardığı “CEVAP BEKLEYEN SORULAR” ve 2019 yılında çıkardığı “DİNİ HURAFESİZ YAŞAMAK” kitaplarından sonra, 3. kitabı olan “KISA KISA-Sosyal Medya Tadında” isimli kitabını da yayımladı.

Bu kitabında, önceki 2 kitabının aksine, çoklarına ağır gelen analitik ve uzun teolojik makaleler yerine 5 yıl içinde kişisel sosyal medya hesabında paylaştığı 293 adet kısa yazıya yer verdiğini belirten Metin Sevil, şöyle konuştu: 

“Bu seferki kitabım kitap okumayı sevenin de sevmeyenin de, vakti olanın da olmayanın da hiç sıkılmadan, su gibi okuyacağı cinsten!...
Madem uzun yazıları okumayı hiç sevmiyoruz, madem pek çoğumuzun 'okumak'tan kastı sadece kısa sosyal medya paylaşımlarını okumak olmuş, ben de bu tarz bir çalışma yaparak 5 yıl içinde kişisel facebook hesabımda paylaştığım tüm 'kısa yazıları' iki kapak arasında topladım. Hem derli toplu olarak bir yerde bulunsun, hem çocuklarıma miras kalsın hem de sonradan arkadaş olduğum ve kaçırdıklarını okumak isteyen arkadaşlarım olursa hepsini bulabilsin şeklinde sıralayabilirim 'Kısa yazı' deyip geçmeyelim. Bazen bir kitap ile anlatılacak mesele anlatılır kısacık bir yazı ile. Hem de çoğu zaman daha kolay ve daha etkili bir şekilde. 
Kimleri kimleri düşünmeye sevk edip aklındaki zincirleri kırdırdı bu yazılar bir bilseniz…”

Kitabının Öğretmenler Pazarı kitap-kırtasiye mağazasından ulaşılabildiğini belirten Yazar Metin Sevil, son kitabının ayrıca internetten kitap satışı yapan sitelerden de tedarik edilebildiğini sözlerine ekledi. (Haber Merkezi)
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Faaliyet raporundaki aksayan noktalar tespit...

Haberi Oku