ZONGULDAK:
TÜRKİYE TÜKETİCİ HAKLARI FEDERASYONU ZGC'DE
Türkiye Tüketici Hakları Federasyonu Genel Başkanı Aziz Koçal beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti ( ZGC)  Genel Başkanı Derya Akbıyık’ı ziyaret etti.

Ziyarette Tüketici Hakları Derneği Genel Başkanı Turhan Çakar, Tüketici Hakları Derneği Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Polat, Tüketici Hakları Derneği Hukuktan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Av. Ayça Sezgin, Tüketici Hakları Derneği Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sinem Kaya, Tüketici Birliği Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Turhan Dilek, Tüketici Hakları Derneği Zonguldak Şube Başkanı Ali Topaloğlu ve Zonguldak Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Küçükkaya da hazır bulundu.

“Bazı promosyonlarda halk kandırılıyor’’

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Akbıyık , Tüketici hakları olarak Federasyonların ve illerde ki şubelerin çok önemli görevler üstlendiğini, yapılan alışverişlerde  bazı promosyonlarda halkın kandırıldığını ve aldatıldığını ifade etti.

Akbıyık, Türkiye tüketici hakları Federasyonu başkan ve yönetim kurulunu daha geniş bir program dahilinde Zonguldak’a davet etti.

“Her türlü önem arz eden şikayeti değerlendiriyoruz”

Türkiye Tüketici Hakları Federasyonu Genel Başkanı Aziz Koçal ise açıklamasında “Bize gelen her şikayeti değerlendiriyoruz. Şubelerimizde bu konuda çalışma yapıyor. Sizlerin de ifade ettiği eksikler üzerinde çalışma yapacağız. Basın bizim için önemlidir. Tüketici haklarının korunması adına elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Zonguldak’ta yapacağımız etkinlik ve program da çok önem arz ediyor” dedi.

Ziyaret çeşitli fikir görüş alışverişleri ile sona erdi.

Ziyarette ZGC Onur Kurulu Üyesi Gazeteci Sermet Aksu, Şafak Gazetesi Köşe Yazarı Meryem Demir ve Son Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi Z. Aysun Doruk hazır bulundu.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

VALİ TUTULMAZ'I ZİYARET ETTİLER

Haberi Oku