ZONGULDAK:
Türkiye'nin İlk Kadın Su Altı Ressamı Sergi Açtı

Türkiye’nin ilk kadın sualtı ressamı Figen Ramazanoğulları’nın Çaycuma Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açmış olduğu yağlı boya resim kursunun "sokak resim sergisi" açıldı.
Çaycuma Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılmış olan yağlı boya resim sergisi kursu kapsamında üretilen resimlerle Çaycuma şehir merkezinde sokak resim sergisi açıldı. Vatandaşlar tarafından büyük ilginin olduğu gözlemlenen sergide kursiyerlerin yapmış olduğu resimler vatandaşların ilgi odağı oldu.
Çaycuma Halk Eğitim Merkez Müdürü Oktay Aksoy sergi açılışında yapmış olduğu konuşmasında, "Çaycumamıza farklı alanlarda kaliteli hizmet vermeye gayret gösteriyoruz. Yaptığımız çalışmalarda bunun örneklerini görmeniz mümkün. Yağlı boya resim kursumuz da bu çalışmalardan sadece biri. Bugün burada görmüş olduğum eserler kursumuzun verimli geçtiğinin ve kurs hocamız Figen Ramazanoğulları ve öğrencilerinin hünerlerinin birer kanıtı. Ben hem hocamıza hem de kursiyerlerimize teşekkür ediyorum. Yağlı boya resim kurslarımız bundan sonra da devam edecek. Sizlere saygı ve sevgilerimi sunuyorum" dedi.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner236

Ali dökel’in Anne Acısı

Haberi Oku