ZONGULDAK:
ÜLKEMİZDE 50 MİLYON FAKİRİMİZ VAR

Saadet Partisi 1.sıra milletvekili adayı Burak Erol, hafta sonu olmasına rağmen esnaf ve kurum ziyaretlerini sürdürdü. Gece gündüz demeden sahalarda gezmedik yer ve kapı bırakmayan milletvekili adayı Burak Erol,bugün  TTK’ ya bağlı Palamar işçilerini ve Gazipaşa da ki esnaflarla bir araya geldi.

Milletvekili adayı Burak Erol, Ülkemizde Asgari ücretin 1603Tl olduğunu söyleyerek,’’ Emekli maaşları 1000TL ve 2000Tl arasında değişiyor. 18 milyon insan var. Fakirlik sıkınırı 5658Tl. Şuanda kimsenin evine 5658Tl giren kimse yok. Bizim şuan 50 milyon fakirimiz var’’dedi.

Saadet Partisi 1.sıra milletvekili adayı Burak Erol, Ülkemizde 50 milyon emeklinin olduğunu söyleyerek, ‘’12 milyon emekli var. Asgari ücret 1603Tl. Emekli maaşları 1000TL ve 2000Tl arasında değişiyor. 18 milyon insan var. Fakirlik sıkınırı 5658Tl. Şuanda kimsenin evine 5658Tl giren kimse yok. Bizim şuan 50 milyon fakirimiz var. Daha önce anavatan partisi döneminde orta direk vardı. Üst taraf dardı orta direk şişkindi. Şimdi orta direk kalmadı. Herkes fakirleşti. Sen fakirliği arttırdın. Yasakları arttırdın. Yoksuzluk rüşvet, İltimas adam kayırma yandaşa ihale verme hepsi arttı. O yüzden bizlere destek veren meclis’te sizlerin sesi olalım. Bu düzeni bu iktidarı artık değiştirmenin zamanı geldi’’dedi.

Emre Can BAYRAM


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner236


Haberi Oku