ZONGULDAK:
ULUPINAR: ÇAYCUMA ŞEHLER VE SANDALLAR KÖYLERİNE HİBE

Zonguldak Milletvekili Özcan ULUPINAR: İller Bankasından Çaycuma Şehler ve Sandallar köylerimize hibe kapsamında ödenek ayrıldı.

Özcan ULUPINAR konuyla ilgili yaptığı açıklamada; İller Bankası Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın ÜSTÜN ile bu iki köyümüzün taleplerinin karşılanması hususunda önceki aylarda bir görüşmem olmuştu. Onlar da bizleri kırmayarak Çaycuma Şehler Köyümüzün kanalizasyon inşaatı yapım işinde kullanılmak üzere 350.000 TL ve yine Çaycuma Sandallar Köyümüzün köy konağı ve çevre düzenleme inşaatı yapım işi için de 70.000 TL hibe edilmiştir.

Her iki köyümüze de hayırlı olmasını diler, bu vesileyle başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennemden kurtuluş olan mübarek ramazan ayının başta Zonguldak olmak üzere, ülkemize, İslam Âlemine ve tüm insanlığa refah, barış ve huzur getirmesi dileğiyle sevgi, saygı ve hürmetlerimi sunarım.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
aziz cuhali 3 yıl önce

tren kazasin olenlerin ailelene bas saligi dilerim Allah rahmet mekanlari cennet olsun yarala Allah acil sifa versin

Misafir Avatar
Süleyman'cubuklu 3 yıl önce

Sn vekilim adakoy serdaroglu yolu traktör le gidilmiyor bırakın arabayı ilgili kere duyarlı olunsun lütfen

Misafir Avatar
Ramazan karagöz 3 yıl önce

Şu koy yollarina da gereken ilginin gosterilmesini bekliyoruz...Yollarin bozuklugu hem maddi hem manevi olarak cok can ayakmaktadir.Bu konuda gerekli calismalari dort gozle beklemekteyiz

banner236

Ali dökel’in Anne Acısı

Haberi Oku