FLAŞ HABER

ZONGULDAK:
ULUPINAR KÜLTÜR VE TURİZM BAKAN YARDIMCISI HÜSEYİN YAYMAN' I ZİYARET ETTİ…
  

 

Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Zonguldak İl Genel Meclis Üyesi Vacit Durdubaş, AK Parti Devrek İlçe Yönetim Kurulu Üyesi İsa Bükrü ve Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk ile birlikte Kültür ve Turizm Bakanlığı Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman’ ı ziyaret ettiler. Görüşmede bakan yardımcısını ziyarete gelen Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç’ da bulundu.

Özcan Ulupınar, konu ile ilgili yaptığı açıklamada;

“Bakan Yardımcımız Hüseyin Yayman’ ı il genel meclis üyemiz Vacit Bey, Devrek AK Parti ilçe yönetim kurulu üyesi İsa Bey ve Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk ile ziyaret ettik. Ayrıca Hüseyin Bey’i, ziyarete gelen Kahramanmaraş Milletvekilimiz İmran Kılıç Bey’ de görüşmede bize eşlik etti.

Bakan Yardımcımıza Gökçebey’ in çevre düzenlemesi için parke taşı talebiyle Devrek ilçemizdeki Yazıcık, Sofular, Pelitli, Karakoçlu, Tabaklar ve Ahmetoğlu köylerimizin alt yapı ve çevre düzenlemesi için gerekli parke taşı taleplerini ilettik. Dosyaları alıp ilgili birimlere yönlendiren ve en kısa sürede yardımcı olmak üzere çalışma yapacaklarını söyleyen bakan yardımcımıza biz de Devrek Bastonu, Çaycuma manda yoğurdu gibi yöresel ürünlerimizi takdim ederek teşekkürlerimizi sunduk.” ifadelerine yer verdi.               

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Skandal Müdür Ereğli’ye Talip

Haberi Oku