ZONGULDAK:
ULUPINAR MAHALLİ İDARELER GENEL MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ

 Adalet ve Kalkınma Partisi Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar İl Özel İdaresine ödenek için İçişleri Bakanlığı Mahalli İdareler Genel Müdürü Ömer Doğanay’ ı ziyaret etti.

Özcan Ulupınar basın danışmanlığından yaptığı açıklamada:

“Devrek Belediye Başkanımız Mustafa Semerci, Gökçebey Belediye Başkanımız Vedat Öztürk ve İl Genel Meclis Üyemiz VacitDurdubaşile Mahalli İdareler Genel Müdürümüz Ömer Doğanay ve merkez valisi Vedat Büyükersoy’ u ziyaret ettik. Genel Müdürümüzden Zonguldak ve köylerimiz için İl Özel İdaremize ödenek talebinde bulunduk. Gayet samimi bir ortamda geçen görüşmemiz neticesinde Zonguldak İl Özel İdaremize yardımlarını istirham edip bu konuda imkânlar ölçüsünde değerlendirme sözünü alarak bakanlıktan ayrıldık.

Ayrıca bu vesileyle de yaklaşmakta olan Ramazan Bayramının Zonguldaklı hemşerilerim başta olmak üzere ülkemize, İslam Âlemine ve tüm insanlığa sevgi, huzur ve barış getirmesi dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunarım.” dedi.   

“KADİR GECENİZ MÜBAREK OLSUN”

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar mübarek Kadir Gecesi ile ilgili bir de mesaj yayınladı.

Ulupınar mesajında:

“Bin aydan daha hayırlı olan Ramazan ayının içinde kutladığımız Kadir Gecesi bütün Müslümanların rahmete, selama, bir ömre bedel berekete kavuşturulduğu mağfiret ve af gecesidir.

Kur’an-ı Kerim’ in indirilmeye başlandığı sema kapılarının açıldığı, dua ve tövbelerin kabul edildiği kutlu gecedir Kadir Gecesi.

Özellikle son günlerde terör örgütlerinin ve destekleyicilerinin Türkiye’nin birlik, beraberlik, huzur ve istikrarını bozmak isteyen eylemlerini bir daha şiddetle kınıyor ve lanetliyorum.

Bu vesileyle İstanbul’ da meydana gelen ve Ülkemiz açısından hiçbir zaman amacına ulaşamayacak olan terör eylemindeşehit düşen vatandaşlarımıza ve yaşamını yitiren yabancı uyruklu vatandaşlaraAllah’ tan rahmet, başta kederli ailelerine ve aziz milletimize sabır ve başsağlığı diliyor, yaralılarımıza da acil şifalar temenni ediyorum.Ve bugün idrak edeceğimiz esenlik dolu olan bu mübarek gecenin milletimize huzur ve barış getirmesini Yüce Allah’ tan niyaz ediyorum.” dedi

 

 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner236

İşte DSP’nin resmî Listesi

Haberi Oku