ZONGULDAK:
'UMUTLA BEKLİYORUZ”
 Çaycumalar Derneği Başkanı Savaş Çiloğlu, Filyos Liman inşaatının temelinin Başbakan Binali Yıldırım tarafından yapılacak olmasının mutluluk verdiğini belirtti

 “UMUTLA BEKLİYORUZ”

Çaycumalar Derneği Başkanı Savaş Çiloğlu, Filyos Liman inşaatının temelinin 7 Aralık tarihinde Başbakan Binali Yıldırım tarafından yapılacak olmasının mutluluk olacağını belirterek, “Bu proje yıllardır bölge insanımız tarafından umutla beklenmektedir. Özellikle gurbetteki insanlarımızın gözü kulağı bu projededir” dedi.

Çiloğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında, “Filyos limanının temelinin 7 Aralık’ta Başbakan Sayın Binali YILDIRIM tarafından atılacağı resmî olarak Zonguldak milletvekili Sayın Özcan Ulupınar tarafından açıklanmıştır. Temennimiz bu yatırımın planlandığı gibi gerçekleşmesidir. Zira Zonguldak ta bir çok yatırım planlandığı gibi gerçekleşmemektedir. (Duble yollar, tüneller, hastane inşaatı vs). Liman inşaatı Filyos projesinin önemli bir adımıdır. Bu proje ile Zonguldak cazibe merkezî haline gelecek Ülke ekonomisine önemli katkılar sağlayacaktır. Bu proje yıllardır bölge insanımız tarafından umutla beklenmektedir. Özellikle gurbetteki insanlarımızın gözü kulağı bu projededir. Sayın vekilimizin bu müjdesi bölgemizde umutları yeşertmiştir. Vekillerimizden liman inşaatını ivedilikle takip etmelerini ve planlandığı gibi sonuçlandırmalarını talep eder. Emeği geçen başta TBMM eski Başkanı Köksal Toptan, AKP Milletvekilleri Hüseyin Özbakır, Faruk Çaturoğlu ve Özcan Ulupınar başta olmak üzere emeği geçen bu zaman kadar görev yapmış tüm milletvekillerimize teşekkürü borç biliriz” dedi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner234

banner236

banner228

ESAS 67 BURDA AVM ARACI TESLİM ETTİ

Haberi Oku