ZONGULDAK:
Vali Bektaş: 'ÇATALAĞZI-KİLİMLİ YOLU İHALE OLACAK”
Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, Zonguldak için en öncelikli hedefin Filyos yolunun yapılması olduğunu vurguladı. Bektaş, "Zonguldak-Kilimli tamam sayılır. İlk yeni ihale inşallah Kilimli-Çatalağzı yolu olacak" ifadelerine yer verdi. 

Zonguldak'ta yaşayan bir sosyal medya kullanıcısı, Sapça-Yakademirciler köy yolunun iyileştirilmesi halinde Zonguldak-Çaycuma ulaşımının 20 kilometre kadar kısaltılabileceğini söyledi. Bunun üzerine Vali Erdoğan Bektaş, "Kilometre kısalıyor ama zaman uzuyor. Esasında kilometre de o kadar kısalmıyor. Öyle olsa bile zamanı da kısaltmak için bir Ankara yolu kadar harcama lazım. O işin çözümü Filyos yolunu yapmak. O zaman hem km hem zaman kısalıyor. Hem de yol başladı, devam ediyor.. Bu saatten sonra Zonguldak için en öncelikli hedefimiz Filyos yolunun yapılmasıdır. Bütün gayretimiz onadır. Zonguldak-Kilimli tamam sayılır. İlk yeni ihale inşallah Kilimli-Çatalağzı yolu olacak" paylaşımında bulundu. 
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Orhan UYAR 12 ay önce

Bırakın karayolunu artık. Bu halk başlayıp da bitmeyen karayollarından bıktı, usandı. Cok az bir harcamayla mevcut yolu azıcık genişletin, bazı güzergahları değiştirin. Ama Çaycuma - Zonguldak demiryolunu tam kapasite ile çalışır hale getirin. Çok mu zor? Valla karayolunu açmaya calismaktan çok ucuz. Sadece TCDD nin bedavadan alacak kararı yeterli.

banner228

3 KATLI EVDE YANGIN

Haberi Oku