ZONGULDAK:
VALİ ÇINAR AÇIKLADI İŞTE YIKILACAK YERLER
 

Zonguldak Valisi Ahmet Çınar bugün Valilik Toplantı Salonu'nda gerçekleştirdiği basın açıklamasında Sahil Kordonu'nda bulunan bütün kaçak yapıların yıkılacağını açıkladı. Zonguldak Adliyesi önünde bulunan kaçak yapıların da yıkılacağını fakar Maden Mühendisleri Odası'na dokunulmayacağını belirtti. Yıkılacak olan yapıların arasında Camlı Köşk, Deniz Köşkü, Sahilde bulunan cafeler ve restoranlar bulunuyor. 

 Vali Ahmet Çınar şunları söyledi: “Bu bölgeler Zonguldak halkınındır. Kimin çay, kiminin ise rakı mekanı haline gelmiş yerleri Zonguldak halkına teslim edeceğiz. Maden Mühendisleri Odası Binası hariç, Sahil Kordonu’nda bulunan bütün yapıları yıkacağız. Çünkü kaçak ve işgalci konumundalar. İşgal edenlere bir baksanız içerisinde memurlar bile var. İhbar etmesi gerekenler gidip işgal etmişler. Bunlara müsaade etmeyeceğiz”
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Can 11 ay önce

Sayın valim köprüde yıkılsin

Misafir Avatar
fdshj 11 ay önce

halka teslim edelim sayın valim, geçmişteki gibi zonguldakta boşalan en ufak 1 m2 yeri bile bazı zenginler parselledi sahiplendi. şimdi yine aynısı olmamalı bazı şeyler değişmeli...

Misafir Avatar
hayati mantar 11 ay önce

tek kelimeyle mükemmel,bravo.

banner236

Bu Haber İçimizi Isıttı
Soğuk kış günlerinde Zonguldak şehir merkezinde bir çok mağaza ve işyeri sokak hayvanlarına kapılarını...

Haberi Oku