FLAŞ HABER
ZONGULDAK:
Vali Kaban; 'Ata'nın kurduğu Cumhuriyeti yaşatmak görevimizdir”

 

Yurdumuzun kurtarıcısı, Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk'ü aramızdan ayrılışının 78. Yıl dönümünde milletçe sevgi, saygı ve özlemle anıyoruz.

 

Atatürk; yaşamını Türk ulusu ve onun bağımsızlığına adamış, aziz milletirniz ve bağrından çıkan kahraman ordumuza önderlik ederek birlikte yürüttüğü bağımsızlık mücadelesi ile ülkemizin kötüye giden yazgısını ve tarihin akışını değiştirmiş, yaşamı, düşünceleri ve başarılarıyla sadece milletimizin değil, tüm dünyanın sevgiı ve saygısını kazanmış bir liderdir.

Atatürk; yok edilmek istenen Türk milletini, eşsiz dehası ve azmi ile ayağa kaldırmış, başarıyla çıktığı kurtuluş mücadelesi sonrasında yeni bir devlet kurarak milletimize Cumhuriyeti ve aydınlık yarınları armağan etmiş, çağdaş dünyanın yolunu açmıştır.

 

Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 78. Yıl dönümünde. millet olarak bizlere düşen görev i kurarak emanet ettiği Türkiye Cumhuriyetini korumak, kollamak ve yeni nesillere aktararak yaşatmaktır.

Milletimiz Atatürk'ün açtığı yolda yürümeye devam edecek, O'na duyulan sevgi ve saygı sürecek, milletimizin gönlünde sonsuza dek yaşayacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Atatürk’ü ebediyete intikalinin 78.Yılında özlem, saygı ve rahmetle anıyoruz.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner234

banner236

banner228

Aday Enflasyonu!

Haberi Oku