ZONGULDAK:
Vali Yardımcısı Günah çıkardı
Milli Eğitim’den sorumlu Vali Yardımcısı Nevzat Taşdan, kendis hakkında çıkan haberler üzerine sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak adeta günah çıkardı.
aldığı kararlarda “Allah hakkı, Kul hakkı ve devlet hakkı” düşünerek aldığına vurgu yapan Vali Yardımcısı Taşdan, “Valimizin talimatı yukarıda bahsettiğim 3 hakla çelişmediği müddetçe devamlı başımızın üzerindedir ve demiri keser.” dedi. 

İşte o açıklama: “Allaha şükürler olsun. Daha önceden de olduğu gibi Zonguldak’ta da elimde olmayan nedenlerle 15 dakika geç kaldığım geçen yılki 30 Ağustos bayramı dışında yanlış bir adımım ve kararım olmadı inşallah. Zira her türlü karar alıp icraatımı yaparken Allah hakkı Devlet hakkı ve kul hakkını düşündüm hep. Zira bu üç hak diğer tüm haklardan yücedir. Bu yüzden de bu 3 haktan her biri hiçbir amir merci kesim ve mafya hatırına feda edilmez. Bu üç hak söz konusu olduğunda gereken neyse o yapıldı şimdiye kadar. Şimdiden sonra da İnşallah öyle olacak. Bu böyle bilinmeli. O yüzden ne bazı çıkar çevrelerinin borazanlığını yapan kişileri kaale aldığımız var ne de Devlet malına çöreklenen kişilerin tehditlerine eyvallahımız olur. Valimizin talimatı yukarıda bahsettiğim 3 hakla çelişmediği müddetçe devamlı başımızın üzerindedir ve demiri keser. Bu kez de demiri keseceğinden kimsenin şüphesi olmasın. Gerisi takdirdir ve sonu da hayırlı olur.”
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Sahtecilik diz boyu 5 ay önce

i̇çki içmeyi haram eden Allah hakkı nedeniyle mi öğretmeni müdür yapmayarak kul hakkını ve devlet hakkını basıl yediniz.her şeyi yiyip sonra da yemedim demek takiyyecilerde olur

Misafir Avatar
Isyan 5 ay önce

Emri demiri keser dediği vali , Anadolu Öğretmen Lisesinde kendisinin ve il m.e müdürünün yaptığı operasyon ile sürgüne gönderilen öğretmenleri için gorusmeye gelen ogretmen ve ogrenci heyetine ogretmeniniz hakli ise mahkeme ile geri döner sürgün kötü birşey değil demistir . Insanlar sizin haksız ve yanlı kararlarınız ile mücadele etmek zorunda değil

Misafir Avatar
Sorgucu 5 ay önce

Yaptığı yalan soruşturmalar ile kendisinden olmayan insanlara haksız ve yanlı kararlar ile cezalar verip görevlerinden el çektiren bu kişi, bir kısmı mahkemeler ile görevlerine geri dönen bir kısmı mahkeme kararına rağmen geri döndürülmeyen , bir kısmı ildeki kurullarca kendisine verilen cezanın kaldırılmış olmasına rağmen görevlerinden alınan ve mahkeme süreciyle uğraştırılan kişilere karşı bu açıklamayı yapıyorsa utanacak yüzü kalmamış demektir. Bu kisilere kul hakkı, sabah akşam aç karna tükettikleri bir kavram olmuş ancak bizim icin yalanları yutmak günde üç öğün yenilen bir kavram olmaktan çoktan cıktı. Artık yalanlarınıza karnımız tok .

Misafir Avatar
Ahmet Kutlu 5 ay önce

Eşim Sinem Kutlu’nun başına gelenler geçen sene okul müdürü olarak atandığı Ereğli Fazlı Erdoğan imam Hatip Lisesine valilik kararnamesi ile atanmasına rağmen okul müdürüne okuldan ayrılma dilekçesini işleme koydurmayarak kendisine yasal şiddet uygulanmıştır.Tüm yazılı dilekçelerine rağmen okuldan ilişiği kesilmemiş ve ‘zaten seni atasak bile iki gün sonra soruşturma ile alırız’ denilerek bunun yerine Zonguldak Öğretmen Evi Müdür yardımcılığı görevi görevlendirme olarak dayatılmış ve zorla eşim kabul ettirilmek zorunda bıraktırılmıştır. Bu görevlendirme ise bir sene geçmeden 14/06/2019 tarihinde sona erdirmiştir. Eğitim Senli olduğu İçin yapılan bu muamele eşimin inatla sendikasını değişmemesi ve onuru ile Eğitim Sen’li olmaya kalmaya devam etmesi sebebiyledir kamuoyuna saygılarım ile duyurulur.

Misafir Avatar
Yürüyün gidin 5 ay önce

önce Allah hakkı sonra kul hakkı daha sonrada devlet hakkı..bu nasıl ölçü.bu ülkede şeriat ilan edildi de biz mi bilniyoruz.devletin memurunun gözettiği ilkeye bakın ,hay sizin hak anlayışınıza

banner228

GMİS’ten yeni madencilere seminer

Haberi Oku