ZONGULDAK:
Vali'den ‘Güler yüz'' Talimatı
   Vali Mustafa Tutulmaz, Devrek’te ziyaret ve incelemelerde bulundu. Kurum müdürleriyle bir araya gelen Tutulmaz, görevlerini yaparken vatandaşlara karşı güler yüzlü, sevecen ve nazik olmalarını istedi.

 

    Vali Mustafa Tutulmaz Devrek İlçe Kaymakam vekili Ümit Altay’ı ziyaret ederek ilçenin genel durumu hakkında brifing aldı. Ardından İlçe kurum müdürleriyle bir araya gelerek vatandaşlara sunulan hizmetlerin iyi, kaliteli, etkin ve verimli olması yönündeki görüş, öneri ve beklentilerini sıraladı. Kurum müdürlerinden görevlerini yaparken vatandaşlara karşı güleryüzlü, sevecen ve nazik olmalarını istedi.
     Programı kapsamında, vatani görevini yaparken Silvan ilçesi Demirkuyu mevkiinde şehit düşen aziz şehidimiz Murat Taylan Öncel’ in kıymetli annesi Fikriye Saraç’ ı Devrek ilçemizdeki evlerinde ziyaret ederek başının üzerinde yerleri olduğunu ve devletin her daim yanlarında olacağını ifade etti.

Devrek ilçemizde vatandaşlarımızla da sohbet ederek hal ve hatırlarını sordu.

Vali Mustafa Tutulmaz ilçede faaliyet gösteren Başoğlu Orman Ürünleri fabrikasını ziyaret ederek incelemelerde bulundu, çalışmaları konusunda bilgi aldı.

Vali Mustafa Tutulmaz, Devrek bastonculuğunun korunması ve devamlılığı için oluşturulan Devrek Bastoncular Çarşısı, Baston Müzesi ve Doğa Kültür Parkında incelemelerde bulundu, yetkililerden bilgi aldı, esnaflarla sohbet etti, hayırlı ve bol kazançlar diledi.

Vali Mustafa Tutulmaz, Devrek-Zonguldak karayolu güzergahında trafik görevi yapan polis memurlarını denetleyerek sohbet etti. Görevlerini yaparken vatandaşlara karşı her zaman güleryüzlü olmalarını, nazik davranmalarını belirtti. 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

VATANDAŞLARLA BULUŞTULAR

Haberi Oku