ZONGULDAK:
VALİDEN TAM DESTEK!
67'liler Platformu, Zonguldak Valisi Tutulmaz'ı ziyaret etti
VALİDEN TAM DESTEK!


67'ler Platformu Koordinatörü Cem Kaplancan ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Mustafa Tutulmaz'ı ziyaret Çalışmaları ve projeleri konusunda bilgi sundular. Ziyarette 67'liler Platformu'na tam destek vereceğini belirten Vali Tutulmaz, platform yetkililerinden yapılmasını ümit ettiği bazı konuları paylaştı.   
Ziyaret hakkında Halkın Sesi'ne bilgi veren 67'liler Platformu Koordinatörü Cem Kaplancan, "Zonguldak Valimiz Mustafa Tutulmaz'ı makamında ziyaret ettik. Esasında bu bir, 'ilimize hoş geldiniz' ziyaretiydi. Kendisine çalışmalarımız hakkında bilgi verdik. Neden kurulduğumuzu, neler planladığımızı ve bu şehirde yapılması gerekenler hakkındaki düşüncelerimizi dile getirdik. Sağ olsunlar, bize yardımcı olacaklarını beyan ettiler. Kısacası kendisinden tam destek aldık. 
Vali bey de bizlerle Zonguldak hakkındaki saptamalarını paylaştı. Ayrıca şehir adına bizden ümit ettiği şeyleri tarafımıza beyan etti. Bizler de yardımcı olma sözü verdik. Çok verimli bir görüşme olduğunu söyleyebilirim. En büyük hedefimiz Zonguldak için daha güzel çalışmalarda her zaman bir araya gelebilmektir." dedi. 
(Abdullah Karabacak)
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

GMİS Yönetim Kurulu; "Gazilerimiz gurur...

Haberi Oku