ZONGULDAK:
Valilikte Genel Zirvesi

 Zonguldak’ın Acılık semtinde bulunan genelevin kaldırılması için bölge esnafı tarafından başlatılan girişim sürüyor. Dün son olarak Vali Ali Kaban’ın makamında bir araya gelen Vali Ali Kaban, İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı, Milli Emlak Müdürlüğü ve İl Sağlık Müdürlüğü yetkilileri ile Acılık esnafı, sorunu bir kez daha masaya yatırdı.

VATANDAŞ ACILIK’A GELMİYOR

Bölge esnafının talebi doğrultusunda başlatılan girişimler kapsamında Vali Ali Kaban, esnaflardan yazılı dilekçe ya da imza kampanyası yaparak atılacak adımlara destek vermelerini istedi. Bunun üzerene Acılık esnafı dünden itibaren Genelevin kaldırılması için imza bölgede faaliyet gösteren işadamlarından imza toplamaya başladı. Bilindiği gibi esnaflar 2007 yılında 2 bin 800 imza toplamıştı. Acılık sakinleri, dünkü toplantıda genel ev nedeniyle ticaretin olumsuz yönde etkilendiğini, vatandaşların özellikle çocuk ve kadınların bu bölgeden alışveriş yapmadıklarını tekrar ettiler. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Murat kocaklı 4 yıl önce

Akp iş adamları ne derse o olur demi iyi siz isteyin sayin valimiz de hemen yapar demi kimsenin ekmeyiyle uğraşmayın acilik esnafı zengin abiler bi anda ayaklarınızi akrep sokar.benden söylemesi Allah un sopası yok

Misafir Avatar
Alaattin hc 4 yıl önce

Bizde o semte ailece geçmeye utaniyiruz.adeta mezbelelik. Şehrin dışına ücra bir yere gitsin

banner228

Derepark, tehlike saçıyor!

Haberi Oku