ZONGULDAK:
Vatan Partisi Ereğli'de oy istedi
 Vatan Partisi Zonguldak Milletvekili adayları çalışmalarını dün Ereğli bölgesinde sürdürdü . Ereğli Sanayi esnaflarını ziyaret eden Zonguldak Milletvekili adayları Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek için oy isteğinde bulundular. Üretim ekonomisi hakkında ve sanayicilerden sorunlarını ve isteklerini dinleyip şu açıklamalarda bulundular :

Milletvekili adayı Savaş Oruç sanayi esnafı sizlere vaadimiz üretmektir. Ereğli’nin sorunları Türkiye’nin sorunlarıyla ortaktır . Üretim olmadığı zaman işsizlik artar esnaf kepenk kapatır. Örneğin yani başımızda Ereğli tersanemiz var. 8 bin işçi arkadaşımız çalışırken şuan 400-500 işçi çalışmakta . Esasen sanayi esnafımızın sıkıntısını  özetliyor . Birlikte üreteceğiz . Vatan partisinin çözümü yeni iş alanları yaratarak yeni üretim alanları yaratarak isçiyi köylüyü ve esnafı kalkındırmaktır. Emekçi dostu sorun çözen lider Doğu Perinçek’e oylarınızı verin dedi . 

Milletvekili adaylarından Cihat İçelliler ise Türkiye tüketim ekonomisini terk etmeden refaha kavuşamaz. Türkiye’nin tek çıkış yolu vardır. O da üretim ekonomisidir . Vatan Partisi tüketim ekonomisini değil Vatan Partisi üretim ekonomisi vaad ediyor .
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner236

İmamoğlu’ndan Kantarcı’ya Destek

Haberi Oku