ZONGULDAK:
VATANDAŞIN FATURA İSYANI!
Su faturasına tükettiği suyun haricinde 81 lira vergi gelen vatandaş isyan etti.
Tepebaşi Mahallesi sakini Selahattin Temiz, 117 lira olan su faturasının vergiyle birlikte 198 lira olduğunu söyleyerek “Gariban halk ne yapsın?” dedi.
İşte Selahattin Temiz’in su faturası isyanı: 

“Halkını bu kadar ezen ve soyduran Cumhuriyet tarihinde böyle bir iktidar görülmedi. Bu ayki su faturam 198  tl geldi ama kullanılan miktara göre 117 tl ödemem gerekirken 81 tl vergisi  var. Bizim için önemli değil gariban ne yapsın. Zonguldak Belediyesi koordinatörlüğünde geçen kışın tam ortasında Tepebaşı Mahallesinde o güzelim yolu mahvederek kışın çamurdan yazın ise toz topraktan geçilmiyor. Sonuç olarak belediyeden bugüne kadar bir çok mahalle gibi bizlerde hizmet alamadık. Bu paralar belediyeye haram zıkkım olsun. Kimsenin beğenmediği eski Belediye Başkanı Muharrem Akdemir' i şimdiden vatandaşlar mumla arıyor.”
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
öncezonguldak 1 ay önce

Pandemi sürecinde Zonguldak belediyesi hiç bir şey yapmadı.Yarım yamalak asfalt harici yapılan hiç bir şey yok.Yapılacak olan projelerinde belediye ile alâkası yok,ama sahiplenmeye gelince çok başarılılar.

Misafir Avatar
gönül belediyeciliği 1 ay önce

daha bunlar başlangıç. su saatlerinin tüm zonguldakta değişeceği ve vatandaşların faturalarına yansıtılacağını isterseniz bir araştırın.

Misafir Avatar
Kenan Ayfer 1 ay önce

Su sıkıntısı bir yana birde vergi.Yazık valla yazik.1 aydir tepebaşı mahallesi Ahmet Galatalı sokakta su kesintisi var.Özellikle öğleden sonra 4 gibi kesinti yasaniyor.Zonguldak belediyesi neyin kafasını yaşiyor anlamış değilim.Vergi denildiğinde üstüne yok Zonguldak belediyesinin.

banner228

O MAĞARANIN OTOPARK SORUNU ÇÖZÜLÜYOR

Haberi Oku