ZONGULDAK:
VE BEKLENEN OLDU... KARADON ÖZELLEŞTİRİLİYOR ...

Günlerdir özelleştirilmesi gündemde olan Türkiye Taş Kömürü Kurumu’nda ilk neşter Karadon’a vuruluyor. Dün akşam mesai bitiminden önce Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’nca TTK’ya gönderilen yazıda Karadon müessesinin envanterinin belirlenerek Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’na gönderilmesi istendi.
Bu yazı ile mevcut işletmeler arasında en verimlisi olarak bilinen Karadon müessesinin özelleştirme kapsamına alındığı kesinleşti. Bu yazı ile TTK’nın özelleştirme hazırlığına başlayacağı Karadon'daki bütün envanterin Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'na gönderileceği öğrenildi.
Bugün sabah saatlerinde TTK’ya giden Genel Maden İşçileri Sendikası Yönetim Kurulu Üyeleri söz konusu yazının içeriği hakkında Genel Müdür Vekilinden bilgi aldılar.

AYRINTILAR BİRAZDAN …

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Engin kaya 4 yıl önce

Hükümetin peşkeş çekme operasyonun yeni ayağı zonguldak sustuk sıra bize geldi

Misafir Avatar
Memleketim 4 yıl önce

Zonguldakli susarsa ozellestirme iscileri 4c li yapip askeri ucrete mahkum ederler veya tazminat verip konuyu oldu bittiye getirirler.ama seslerini topluca cesaretle cikartirsalar kazanan zonguldak olur

Misafir Avatar
Üzülmezli AMİR 4 yıl önce

şimdi amirlik ve müdürlük peşinde koşanları görecez.beyler gerçek amir üzülmezde. .gerçek md.de makaminda..yalandan yere kimse tafra yapmasın.vesselam. ..

Misafir Avatar
tarık VURAL 4 yıl önce

Hayırlı olsun imam pamuğu tıkadı.. ( malüm yere ) bu daha başlanğıç genel md TKİ ye bağlanacak..

Misafir Avatar
Orhan. albas 4 yıl önce

Bu.kurum.un.ozellesmesini.istemiyoruz

banner228

Kantarcı, "Acımız çok büyük"

Haberi Oku