FLAŞ HABER
ZONGULDAK:
Yalçıner: 'Suskunluğumuzla Yetin”
 İl Başkanı Varol Demirköse, Kadın Kolları Başkanı Mevlüde Yalçıner’i görevden alınca MHP karıştı! Yalçıner, Demirköse’ye açtı ağzını yumdu gözünü: 

“SUSKUNLUĞUMUZLA YETİN”

 MHP İl Başkanı Varol Demirköse, bir süredir yaldızı barışmayan İl Kadın Kolları Başkanı Mevlüde Yalçıner’i görevden alarak Zonguldak Kadın Kolları İl Başkanlığına Türkan Özdemir’i atadı. İl Başkanı Demirköse, Yalçıner’i ülkücü terbiyeye davet edince Yalçıner açtı ağzını yumdu gözünü.


“KONUŞMAYA MECBUR ETMEYİN”
Yalçıner yaptığı açıklamada, Varol Demirköse’nin göreve geldiği tarihten itibaren kendisiyle çalışmak istemediğini belirterek, “Biz de kendisine görevimize devam ettiğimizi söyledik. Partimize zarar vermemek adına bu süreci kamuoyuyla paylaşmadan devam ettirmeyi uygun bulmuştuk. Ancak başkanlığımız altında oluşan kadın kollarının partimizi gündemde tutan çalışmalar yapmasının bazı iç ve dış çevrelerce hazmedilemediği zaten herkesin malumuydu. Anlaşılan odur ki mevcut yapıda bulunan ve mevcut yapıyı yönetmek isteyen bazı kesimlerin kapalı kapılar ardında yaptığı görüşmeler sonucu mutabakata varılmış ve bir liste oluşturulmuş. Bizden ülkücüye yakışır şekilde hareket bekleyenler, suskunluğumuzla yetinmelidirler. Kendilerine tavsiyemiz önce kendilerinin ülkücü terbiyeye ve ahlak kurallarına uygun hareket etmeleri bizi konuşmaya mecbur etmemeleri ve dış mihrakların yönetiminden artık kurtulmaları olacaktır” dedi.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

KİLİMLİ ÜÇ GÜNDÜR KARA TESLİM!

Haberi Oku