ZONGULDAK:
Yaşar Karaman Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Oldu
Uzun yıllar Atatürk Devlet Hastanesi Müdürlüğü yapan Yeniceliler Derneği Başkanı Yaşar Karaman, Cumhurbaşkanı oluruyla Sanayi ve Teknolojio İl Müdürlüğüne atandı. 

Karaman, atama kararını sosyal medya hesabından şu açıklamayla duyurdu: 


“Sayın Cumhurbaşkanımızın takdir ve tensipleri ile Zonguldak Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı İl Müdürü görevime asaleten 11 Kasım 2020 Tarihli ve 31301 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan 2020/525 sayılı kararı ile atanmış bulunuyorum.
 Bu güne kadar bu görevi şahsıma layık gören başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Sayın Bakanımız Mustafa Varank'a Zonguldak ve Karabük Milletvekillerimize, Bakanlığımız üst düzey yönetimine ve emeği geçen herkese verdikleri desteği hiç bir zaman bırakmayan eşim ve çocuklarıma teşekkür ve şükranlarımı iletiyorum.
 Bugüne kadar Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı bünyesinde çeşitli kademelerde memur ve yönetim kadrolarında edinmiş olduğum bilgi ve birikimimi inşallah yeni ekip arkadaşlarımla birlikte de mesai saati gözetmeksizin eskiden olduğu gibi milletimiz ve devletimiz için çalışacağız inşallah.
Allah yar ve yardımcımız olsun, Rabbim utandırmasın inşallah
Selam ve dualarınızı eksik etmeyin inşallah”
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Millet 3 hafta önce

ak parti de bitmiş atadığı personele bak zonguldak ta nam yapmış her konuda yazıklar olsun

banner228

KORONAYA YAKALANDILAR

Haberi Oku