ZONGULDAK:
Yazlık sinema günleri başlıyor

Çaycuma Belediyesi Şehit Kerim Keçeci pazaryerinde yazlık sinema açtı. Her akşam 21.30’da başlayacak gösterimler arabaların içinde de izlenebilecek.

Çaycuma Belediyesi Çaycumalıların yaz gecelerine renk katmak için yeni bir uygulama başlattı. Belediye basın bürosundan verilen habere göre Köprübaşı mevkiinde bulunan Şehit Kerim Keçeci Kapalı Pazaryeri’nde yazlık sinema günleri başlattı.  Buna göre, her akşam 21.30’da, açık havada film gösterimi yapılacak. Yerli yabancı nostaljik filmlerin gösterileceği sinema günleri ücretsiz olacak. Dileyen vatandaş aracının içinden de film izleyebilecek.

İNSANLARIMIZA YENİ BİR SEÇENEK SUNUYORUZ

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, “Yaz aylarında Çaycumalı vatandaşlarımızın gecelerini renklendirmek istiyoruz. Bunaltıcı yaz gecelerinde evlere mahpus olmak istemeyen insanlarımıza yeni bir seçenek sunuyoruz. Şehit Kerim Keçeci yazlık sinema günlerini başlatıyoruz. Vatandaşlarımız dilerse arabalarının içinden de filmleri izleyebilecek. Nostaljik filmlerin izlenebileceği sinema günlerinin halkımızca tercih edileceğini düşünüyorum” dedi.

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

21 Kasım 2019 Perşembe Günü Halkın Sesi...

Haberi Oku