ZONGULDAK:
YEŞİLAY CEMİYETİ BİRİNCİ OLAĞAN KONGRESİNİ YAPTI

 

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Zonguldak Şube Başkanlığı’nın 1.Olağan Genel Kurulu Ticaret ve Sanayi Odası salonunda yapılarak kurucu Başkan Uzm.Dr. Fatih Akca yeniden Şube başkanlığa seçildi.

Yapılan Genel Kurul sonrasında yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu. Uzm.Dr. Fatih Akca, Dr. Nuray Kurt, Yücel Mercimek, Selahattin Çolak, Sadullah Duman seçilirken, denetleme kuruluna ise, Av.Mehmet Gök, Esin İlhan, İsmail Olgun Özaydın’dan oluşmuştur.

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası’nda  tek liste ile gidilen kongrede Kurucu Başkan Uzm.Dr.Fatih AKCA Kongre sonrasında yapmış olduğu konuşmada şöyle dedi. “  Türkiye Yeşilay Cemiyeti’nin 98 yıllık geçmişe sahip olan köklü bir sivil toplum kuruluşu olup Zonguldak Şube Başkanlığı’nın kuruluş aşamasında bizlere gönüldaşlık yapan tüm kurucu yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Bağımlılıkla mücadele konusunda  Türkiye Yeşilay Cemiyeti’nin perspektifini ilimize yansıtacak olmanın heyecanını yaşamaktayım. Özellikle Madde bağımlılığı ve  sigara,alkol,teknoloji,kumar bağımlılığı konusunda İlimizde eğitim,bilinçlendirme ve proje faaliyetleri için hazırlıklar yapıyoruz. Bu çalışmaları Zonguldak’ta el ele ,gönül gönüle yapacağımızdan hiç şüphem yok. Birbirine inanmış ve bağımlılıklar konusunda mücadeleyi dert edinmiş insanlarımızla bu işi hep birlikte başaracağız. Bu çalışmalar esnasında bağımlılıklardan kurtardığımız her bir genç paha biçilmez bir öneme sahiptir. Kuruluş aşamasında bizlerden desteğini esirgemeyen Türkiye Yeşilay Cemiyeti Genel Merkezi’ne, Valimiz Ahmet Çınar’a ve Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası yönetimine teşekkür ederim.”dedi.(Haber merkezi)

 

 

 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner236

İşte DSP’nin resmî Listesi

Haberi Oku