ZONGULDAK:
YIKILDI YIKILACAK!!!
 Olan altında oynayan çocuklara olacak...

467 Evler Camiinin30 metre ilerisinde ve iki apartmanın arasında bulunan bu elektrik direği son günlerini yaşıyor. İyice çürüyen demir iskelet ve bağlantı yerlerindeki zayıflık vatandaşlar tarafından endişeyle izleniyor.
Çocukların bütün gün altında oyun oynadığı elektrik direğinin bu gün yarın yıkılacağı endişesini yaşayan mahalle sakinleri, elektrik şirketinin bir an önce konuyla ilgilenip gereken önlemleri almasını istediler.

(Sermet AKSU)

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
bir grup vatandaş 4 ay önce

bence direğin yerinin değişmesi daha mantıklı. çünki apartmanlara çok yakın görünüyor. en ufak bir kısa devrede kıvılcımla endişe yaratabilir.kablolar arapsaçı gibi görünüyor. enerjisa direğin yerini daha mantılı yere koysun. böyle çirkin görünümlü kablomu kaldı.enerjisa sormak lazım direk kaç yaşında. değiştirilmezse cimer'e başvurun.i

Misafir Avatar
Efe. 4 ay önce

Sorun Başkent elektrik,e iletilse sorun hemen çözüme kavuşur.vatandaş biraz daha bilinçli olması lazım.ben böyle bir sorunu ilgililere ilettim,beni aradılar tam adresi aldılar,yerinde gelip tehlike arz eden, yıkılma tehlikesi bulunan direği incelediler ve direğin yerini daha güvenli bir yere taşıyarak yerini değiştirdiler.

banner228

“FABRİKALARI DEVLETLEŞTİRECEĞİZ”

Haberi Oku