FLAŞ HABER

ZONGULDAK:
Yüksek İrtifada Çalışma Eğitimi Düzenlendi

Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğünde özellikle arazide yüksek irtifada çalışan Koruma Şube Müdürlüğü, Makine ikmal Şube Müdürlüğü ve Elektronik Haberleşme Atölye Şefliğinde görevli teknik elemanlara uzman kişi tarafından hem teorik hem de uygulamalı eğitim verildi.

Bölge Müdürlüğü basın bürosundan verilen habere göre Bölge Müdürlüğü sorumluluk alanında mevcut 12 adet orman yangınları gözetleme kulesinin yıl boyu aktif çalışması antenlerinin bakımı, montajı,elektrik ve röle sistemlerinin arızalarının giderilmesi için önem arz eden bu eğitim Asardoruğu Orman Yangını Gözetleme Kulesinde yapıldı.

İki aşamalı olarak gerçekleşen eğitiminde  teorik olarak yüksek irtifada çalışırken dikkat edilmesi gereken güvenlik kuralları ve çalışma esnasında kullanılacak kişisel koruyucu donanım ve diğer yardımcı güvenlik malzemeleri tanıtıldı.

Uygulamalı eğitimde ise yüksek irtifada çalışma ile ilgili eğitime katılan personele kişisel koruyucu donanım ve malzemeleri ile birlikte tek tek uygulama yaparak eğitim tamamlanmış oldu.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Skandal Müdür Ereğli’ye Talip

Haberi Oku