FLAŞ HABER

ZONGULDAK:
Yürüyüşte 21. Gün!

Turpcu, Adalet Yürüyüşü'nün 21'nci gününde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ve önceki Genel Başkanlardan Hikmet Çetin’le beraber yürüdü

 

Adım adım 9 Temmuz Pazar günü Maltepe’de yapılacak mitinge yaklaşan "Adalet Yürüyüşü’nde" 21'nci gün geride kaldı.

Basın danışmanlığından verilen bilgiye göre  “Adalet Mitingi’nin” dünkü programında, CHP Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpcu, yürüyüşü Ankara’dan başlatan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP’nin önceki Genel Başkanlarından Hikmet Çetin ile beraber yürüdü. Milletvekili Turpcu, her iki genel başkanla il başkanı olarak 1993-1995 yıllarında beraber çalışmıştı.

Adalet Yürüyüşünün 21’nci gününe dair, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “Gözleri bağlı, elinde terazi olan simge boşuna değildir. Herkes için hak, hukuk adalet istiyoruz” sözlerini paylaşan Milletvekili Turpcu, yürüyüşün öğleden sonraki etabında planlanan saldırının emniyet güçleri tarafından önlendiğini hatırlatarak; “büyük bir katliama yok açacak, halkımızı birbirine düşürecek terör eylemini önleyen güvenlik güçlerimizi tebrik ediyoruz. Sağ olsunlar, var olsunlar” mesajını paylaşarak emniyet güçlerine teşekkürlerini iletti.

 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

Kapanan TIP Fakültesi yoluna yön tabelası...

Haberi Oku