ZONGULDAK:
ZAMAN'DAN ENERJİ SA'YA TEPKİ

  

Cumhuriyet Halk Partisi Merkez ilçe Başkanı Fikret Zaman oturduğu apartmanında yaşanan elektrik sorunun hala giderilmediği için Enerji-Sa’ya tepki gösterdi.

5 gündür yaşadıkları elektrik sorununun bir türlü çözülememesi üzerine yazılı bir açıklama yaparak şunları söyledi:  "06.01.2018 Tarihinde elektrik arıza hattı olan 186’dan apartmanımıza trafodan gelen elektrik şebekesinde arıza olduğu ihbarında bulunduk. Aynı tarihte geç saatlerde gelen arıza ekibi trafodan apartmana gelen yeraltı kablosunda fazlardan birinin kopuk olduğu tespitini yaptı. Kablonun geçtiği yolun apartman sakinleri tarafından doğalgaz firmasından izin alarak kazılmasını istediler.

Bunun üzerine 08.01.2018 tarihinde Zonguldak Belediyesi Fen İşleri ekipleri araç-gereç ve çalışanları ile arıza yerine geldiler. Ancak Enerji-Sa ekipleri nerenin kazılacağını gösteremeyince bir sonraki güne iş bırakıldı.

09.01.2018 günü yine Belediye Fen İşleri gerekli araç-gereç malzeme ve çalışanları ile arıza yerine geldiler. Enerji-Sa’dan gelen yok.186’nolu arıza bildirim hattında bulunan elemanlara her defasında olayı yeniden baştan sona anlatmak zorunda kalmamız orada çalışanların birbirinden ne kadar kopuk olduğunu aynı zamanda Zonguldak arıza ekibininde birbirlerinin ne yaptığından habersiz olduklarını gördük.

Apartmanımızın elektrik arızası halen giderilemediğinden Enerji-Sa bu konuda yetersiz kalarak sınıfta kalmıştır. " şeklinde tepkisini belirtti.

 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner236

İflas eden Acar...

Haberi Oku