ZEKİ TOSUN’A MOBİNG

ZONGULDAK 16.02.2021, 12:37 16.02.2021, 12:39
4538
ZEKİ TOSUN’A MOBİNG
AKP’de “Bermuda Şeytan Üçgeni” olarak bilinen Milletvekili Hamdi Uçar, Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan ve Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş tarafından kongre öncesinde İl Başkanı Zeki Tosun’u ekarte etmek için başlatılan hareket kongreden sonda da devam ediyor.

Kongre öncesinde Zeki Tosun hakkında yerel medyaya haber yaptıran Uçar, Alan ve Bektaş’tan oluşan trio, AKP Genel Merkezi’nin yoluna Zeki Tosun ile gitme kararı almasının ardından Tosun’u yalnızlaştırmaya gitti. AKP’de siyasi teamüllerin aksine İl Başkanı Zeki Tosun’un mazbata törenine katılmayan “Bermuda şeytan üçgeni”nin belde ve ilçe başkanları ile bazı belediye başkanlarına da törene katılmamaları yönünde telkinde bulunduğu öğrenildi. Partiyi dizayn etmek için AKP’yi karpuz gibi ikiye bölen ekibin bundan sonraki süreçte de Zeki Tosun’u sabote etmesi bekleniyor.

Yorumlar (5)
Mustafa Kömürcü 8 ay önce
Mobing değil Mobbing
Akp li 8 ay önce
Hamdi Uçar bir sonraki seçim de uçmaktan korktuğü için koltuğu garantilemenin pesin de . Ama yemezler.. herkes herşeyin farkinday. Bu son çırpinizlar bermuda üçlüsu
Ak Dost 8 ay önce
Vural yoktu mesela
ZONGULDAK 8 ay önce
unutmayın, trabzon il yönetiminde bile bizdeki kadar trabzonlu yok
h.b 8 ay önce
bermuda çok uzak zonguldak şeytan üçgeni değilmi
17
açık