ZONGULDAK:
Zondef Küçükçekmece Belediyesi'ne Konuk Oldu
Zonguldak Dernekleri Federasyonu (ZONDEF) geleneksel kariyer kahvaltıları programı bu ay Küçükçekmece Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapıldı.
ZONDEF tarafından geleneksel hale getirilen kariyer kahvaltısı bu ay Küçükçekmece Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Pazar günü gerçekleşen programa AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Küçükçekmece Belediye başkanı Temel Karadeniz, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Devrek Belediye Başkanı Mustafa Seme
rci, Kdz. Ereğli Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zafer Yalman, Kepez Muhtarı Baki Karaarslan, Ereğli Bal Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Ziyaettin Karaarslan, ZONDEF’e üye derneklerin başkanları ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.
ZONDEF Genel Başkanı Gurbet Altay, kendilerini misafir eden Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz’e teşekkür etti. ZONDEF’in 13 dernek ile kurulduğunu ve bu gün üye olan dernek sayısının 23’e çıktığını belirten Altay, Bolu’da yeni kurulan dernek ile bu sayının yakın zamanda 24’e yükseleceğini ifade etti. Altay konuşmasında “Bizler Zonguldaklılar olarak artık her yerdeyiz. Her yerde herkese Zonguldaklıları ve Zonguldak’ı konuşmaya başladık ve sorunlarımız ile ilgili çözüm önerilerini konuşuyoruz. Her etkinliğimizde vekillerimizin, belediye başkanlarımızın ve Zonguldak’tan sabahın erken saatlerinde kalkıp etkinliğe gelebiliyorsa bizler birçok güçlüğü aşmışız demektir. Her geçen gün büyüyen Federasyonumuz İstanbul, Ankara ve Bursa’dan sonra Bolu’da da Zonguldaklılar derneği kurulma çabaları başladı. Bizler birlik ve beraberlik içinde birçok çalışmaları yaptık, yapmaya devam ediyoruz. Bizler ZONDEF olarak Zonguldak ve Zonguldaklılar için önerilecek her türlü projelere açığız. Çok yakın zaman da özlediğimiz Zonguldağımız için çalıştaylarla yeni önerileri ve çözümlerle halkımızın karşısında olacağız” dedi.
Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, ilçede 11 bin Zonguldaklının yaşadığını belirterek göreve geldiği 22 ay boyunca yapımı tamamlanan ve başlayan maliyeti 200 milyon TL’nin üzerindeki 20’yi aşkın proje hakkında bilgiler verdi.
Program katılımcılarla toplu fotoğraf çekilmesinin ardından sona erdi.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

7 Kasım 2019 Cumartesi Günü Halkın Sesi Gazetesi

Haberi Oku