ZONGULDAK:
Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan:  'BİLEN BİLMEYEN YORUM YAPMASIN”
Zonguldak Belediye Meclisi Toplantısı Temmuz ayı ikinci birleşimi Ömer Selim Alan Başkanlığında yapıldı. Toplantıda Çevre ve Şehircilik Bakanlığından çöp toplama ve süpürme aracı için gereken toplam 750 bin TL şartlı nakdi yardım alınması hakkındaki madde oybirliğiyle kabul edildi. Yine belediyenin 2019 yılı gelir-gider kesin hesap tablosu işe ilgili madde oy çokluğuyla kabul edildi.

Toplantının en önemli gündem maddesi olan Makzon Projesi ile ilgili karar ise Eylül ayına kaldı. Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, ilgili ilgisiz herkesin konuyla ilgili yorum yaptığını ifade ederek, “Zonguldak’a zarar veren bir şey yapmayacağız. Bizim derdimiz Zonguldak. Zonguldak’a hizmet sözümüz var. Atınç bey her mecliste 10 yıldır yapamadıklarınızı teklif olarak sunuyorsunuz. Siyaset yaparken Zonguldak’a zarar vermeyelim” dedi.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Maske 7 ay önce

doktorum diye övünürsün maskeni takacağın yeri bilmiyorsun.çenenle mi solunum yapıyorsun.bari başka yerine tak

Misafir Avatar
Taksici 7 ay önce

Başkanım insanlar seçim zamanı sizi böyle tanımadı şimdi size herkes bişe demeye çekiniyor herkesi tersliyorsunuz güzel şeyler Yapmaya çalışıyorsunuz ama herşey aynı yine seçime az kaldı ekibiniz Muharrem başkanla hala aynı biz işe giremedik tmm da işe aldığınız arkadaşlar da hep CHP li ogan beye sorarmısınız geçen alkollü belediye aracıyla dereye uçup olayı ört bas etmeye çalışan arkadaşa işlem yapmayıp hiç bişe söylemeyip bütün şöförleri bağırıp neden yalandan fırça atmış ?

Misafir Avatar
Gazi 7 ay önce

Hizmet etmeden konuşarak süreyi dolduracak galiba.

Misafir Avatar
Bülent 7 ay önce

Başkan bir şey sorucam Nikah dairesine Ali Bektaş ın öz yeğenini işe aldınızmı? ALİ BEKTAŞ IN Kardeşinin çocuğunu işe aldınız mı Basın nerde anlamıyorum oralar yol geçen hanımı?? Günah günah tüyü bitmemiş yetimin hakkıni yiyorsunuz sonra yalandan ortalıkta gezin ayıp ayıp Akdemir 25 kişi aldı diye kıyama koptı siz 200 kişi yandaş aldınız.

banner228

Kar timi göreve hazır

Haberi Oku