Zonguldak Emniyet Müdürü Osman AK, Rektör Özer’i Ziyaret Etti

Zonguldak Emniyet Müdürü Osman Ak, Rektör Prof. Dr. Mahmut Özer’i 12 Kasım Perşembe günü ziyaret etti.Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette, Emniyet Müdürü Ak, Zonguldak Emniyet Müdürlüğü tarafından il genelinde sürdürülen...

ZONGULDAK 13.11.2015, 12:34
8098
Zonguldak Emniyet Müdürü Osman AK, Rektör Özer’i Ziyaret Etti
Zonguldak Emniyet Müdürü Osman Ak, Rektör Prof. Dr. Mahmut Özer’i 12 Kasım Perşembe günü ziyaret etti.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette, Emniyet Müdürü Ak, Zonguldak Emniyet Müdürlüğü tarafından il genelinde sürdürülen çalışmalar hakkında Rektör Özer’e bilgi verdi. Bülent Ecevit Üniversitesinin sürdürdüğü başarılı çalışmaları yakından izlediğini ifade eden Ak, Üniversitenin Zonguldak’ın tüm yönleri ile gelişimindeki öneminin her geçen gün arttığını ve bunun şehrin tüm dinamiklerinde hissedildiğini söyledi. Rektör Özer ve ekibine başarılar dileyen Osman Ak, Emniyet Müdürlüğü olarak Bülent Ecevit Üniversitesine desteklerinin her zaman devam edeceğini belirtti.
Rektör Özer, ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğünü Zonguldak’ın huzurla yaşanabilen bir şehir olmasındaki katkıları dolayısıyla kutladı. Osman Ak’ın şehrin asayişinin sağlanması amacıyla sürdürdüğü çalışmaları da yakından takip ettiğini belirten Rektör Prof. Dr. Özer, konuğuna çalışmalarında başarılar diledi ve ziyaret anısına çeşitli armağanlar takdim etti.

Yorumlar (0)
16
kapalı