ZONGULDAK:
‘Zonguldak halkı ile dalga geçiliyor'

 Çaycumalılar Derneği Başkanı Savaş Çiloğlu,

Zonguldak halkı ile dalga geçiliyor’

Çaycumalılar Derneği Başkanı Savaş Çiloğlu, Çaycuma Havaalanı için verilen sözleri hatırlattı. STK ve siyasetçilerin Çaycuma Havaalanı için verdikleri sözleri tutmadıklarını ve Zonguldak halkıyla dalga geçtiklerini belirten Çiloğlu sosyal medya üzerinden şu açıklamayı yaptı.

‘HAVAALANI ÜZERİNE 
Çaycuma da bulunan Zonguldak Havalimanı için tartışmalar yine gündemde. Yıllardır cemiyet hayatının içindeyim. Bu konu dönem dönem gündeme gelir, bazı STK lar ve kişiler görüşlerini bildirir (bende dahil olmak üzere ) gazeteciler de konuyu köşelerine taşır, sonra da devreye siyasetçiler girer, onlara dosyalar verilir, siyasetçiler açıklama yapar. Sonra siyasetçiler arası söz verme yarışları başlar. Sözler ve temenniler alınır ortalık durulur. Hep bırlıkte bir başka baharı beklemek üzere kabuğumuza cekiliriz . 
Sonra kış gelir, bahar gelir, yaz gelir, ne havaalanına iç hat seferleri için uçak iner ne de siyasetçilerin verdiği söz yerine gelir. Iste ZONGULDAK BU!!! 
Benimde de bu konu hakkında görüşümü bildirmem lazım diye düşünüyorum. Hadi buyrun ben ne diyeyim 
:)

-Bazı siyasetçilerin söz veripte tutmadığını mı?
-Bazı STK ların reklam amaçlı konuyu gündeme getirdiklerini mi?
-Zonguldak halkı ile dalga geçildiğini mi?
- Başbakanımız Sayın Binalı Yıldırım 'ın ulaştırma bakanı iken (Zonguldak Platfomu na) geçen yıl için açma sözüne milletvekillerimizin kefilliğini istemişti. Acaba kefilliklerinin kabul görmediğini mi?
Neyse yine de siyasetçilerimize verdikleri sözü hatırlatayım dedim. Söz verenlerin listesini de basın yapsın.... Saygılarımla

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner234

banner236


Haberi Oku