ZONGULDAK:
Zonguldak İkinci İcra Müdürlüğünde Neler Oluyor?   Müdüre Hanımı Bulana Aşkolsun!
Zonguldak İkinci İcra Müdürlüğünde Neler Oluyor? 
Müdüre Hanımı
Bulana Aşkolsun!Zonguldak İkinci İcra Müdürlüğünde son aylarda sık sık yaşanan sorunlar nedeniyle vatandaşlar ciddi mali sorunlar yaşıyor. İkinci İcra Müdürü Reşat Başyemez’i zora sokan onlarca şikayete rağmen Müdür Yardımcısı Hatice Kaya’nın yasaları hiçe sayan uygulamaları yüzünden personel, avukat katipleri ve vatandaşlar adeta yaka silkiyor. Personel ve katiplere mobing uyguladığı için İcra Ceza Hakimliğine şikayet edilen Müdür Yardımcısı Hatice Kaya’nın önüne kimse geçemiyor. Zonguldak Barosu Avukatlarının görevini yapmadığı için hakkında şikayetçi olduğu Kaya, tüm bu şikayetlerine rağmen yasa tanımaz tutumunu sürdürüyor.

RAPOR ÜSTÜNE RAPOR ALIYOR

Kaya, istemediği evraka imza atmamak için sık sık rapor alıyor. BİMER ve CİMER’e giden onlarca şikayete rağmen sorumluluklarını yerine getirmeyen Hatice Kaya, imzalaması gereken evrakların imzalamadığı için vatandaşlar milyonlarca lira maddi zarara uğruyor. Kaya ile ilgili bir başka şikayet konusu ise göreve çıkmadığı halde hacze gitmiş gibi tutulan tutanaklara imza atmak istemesi. Hak etmediği harcirahı almak için memurlara baskı yapan Kaya, karşı çıkan personeli farklı icra dairelerine gönderiyor. Kaya’nın arkasında kim ya da kimler olduğu merak esiliyor.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
İsimsiz 3 hafta önce

Şu anda verildiği yerde çok farklı değil yine bulabilene aşk olsun. sadece sürüldüğü ile kaldı. Aynı usulsüzleri orada yapıyor ve nedense bunu bilen büyüklerimiz hiçbirşey yapmyor.

Misafir Avatar
Gudubet Kadın 10 ay önce

herkesi tehdit ediyor ben şahidim şikayet edenleri tektek arıyormuş cep telefonundan

Misafir Avatar
Selçuk İzmir 10 ay önce

Kişisel bir mesele bence bu haberi yapanlar memur arasindaki, bir arkadaş yazmış vekalet diye bir olay var. Yerine bakan arkadaş mutlaka olur haberi yapan gazeteciliği kin tutmak için yaapmis adeta

Misafir Avatar
izmirli 10 ay önce @Selçuk İzmir

bilmeden etmeden yaşamadan yorumlama kardeş.

-Beğenmedim(0)
Misafir Avatar
Lanet kadın 10 ay önce

Bu kadını hala orda tutmaları saçmalık

Misafir Avatar
İsimsiz 10 ay önce

Müfettişler inceleme yapsın
Ülkede hak hukuk kalmadı
Haram lokma evlatlarından çıksın

-Beğenmedim(0)
Misafir Avatar
Yorgun DEMOKRAT 10 ay önce

Rapor aldı ise yerine bakan kesin vardır izinden dönmesi beklenmez bu işte başka iş var

Misafir Avatar
Garibin biri 10 ay önce

Bizi icraya verip 3 aylık ödenek yerine borcun tamamını ödemek için zorlayan ve o parayı alıp ardından avukat vekalet ücreti dosya masrafı yollayan icra birimleri haram zıkkım olsun o paralar size hayat ya 3 ile 4 arasıdır ya 3,5 atarsın yada dört dörtlük yaşarsın biz 3,5 atıyoruz odiyelim diye sizde 4+4 lük yaşayın Allah'a havale ediyoruz sizleri

-Beğenmedim(0)

banner228

Devrek’te Görkemli Düğün

Haberi Oku