ZONGULDAK MEKSİKA ve KOLOMBİYA’NIN TUR ROTASINA DAHİL EDİLDİ  

ZONGULDAK 02.04.2021, 13:53
980
ZONGULDAK MEKSİKA ve KOLOMBİYA’NIN TUR ROTASINA DAHİL EDİLDİ   

Zonguldak Turizm Platformu ve Zonguldak Valiliğinin girişimleri ve destekleri sonucunda Zonguldak, Meksika ve Kolombiya’nın tur rotasına dahil edildi.

Valilikten konuyla ilgili yapılan açıklama şu şekilde;          

“Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde değerli basın mensuplarımızın da katılımıyla düzenlediğimiz bir programda 16 kişilik bir Meksikalı turist grubunu ilimizde ağırlamış, Gökgöl Mağarası, Maden Müzesi ve Eğitim Ocağı gezildikten sonra bir yemekte bir araya gelmiştik.

Söz konusu etkinlikte Honest Holding Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda Paraguay Fahri Konsolosu Cengiz Deveci’ de bizlerle beraber oldu.

Zonguldak Turizm Platformunun gayretleri ve Valiliğimizin de destekleriyle bölgemizin tur operatörlerinin rotasına girmesine yönelik tanıtım faaliyetleri sonrasında artık Meksika ve Kolombiya’nın Türkiye Anadolu turu programı rotasında ZONGULDAK, EREĞLİ ve SAFRANBOLU’ da var.

İşbirliği ve koordinasyon içerisinde ekip çalışmasıyla elde edilen bu sonucu ilimizin tanıtımı ve turizmi adına önemli görüyor, memnuniyet duyuyoruz.

Başta Zonguldak Turizm Platformu Başkanı Muhammet Cüntay olmak üzere, ilimiz TSO Başkanı Metin Demir, TÜRSAB İl temsilcisi Vahdettin Velioğlu ile destek ve katkı sunan herkese ilimiz adına teşekkür ediyoruz.

İlimizin tanıtımı ve ilimiz turizminin gelişimine yönelik çalışmalarımız artarak devam edecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Kaynak: (HALKIN SESİ)
Yorumlar (0)
23
açık