ZONGULDAK:
'ZONGULDAK VALİSİ NEREDE?”
Sadet Partisi (SP) Zonguldak İl Başkanı Burak Erol Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş’ın sağlık çalışanlarına yönelik sözlerinin ardından Vali Erdoğan Bektaş’ın hiç görünmediğine dikkat çekerek, “Kıymetli valimize önerim; İnsan beşer kuldur şaşar, atasözü ile seslenmek istiyorum. Devlete, millete, basın ve medyaya küslük olmaz” dedi.

Erol, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, ”Sağlıkçılar kendini koruyamadı. Onlar bize yük olmasaydı, bugün belki geri dönüşü konuşuyorduk” demiş, tepki yağınca da özür dilemek zorunda kalmıştı.

Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, ”Sağlıkçılar kendini koruyamadı. Onlar bize yük olmasaydı, bugün belki geri dönüşü konuşuyorduk” demiş, tepki yağınca da özür dilemek zorunda kalmıştı. Sayın valimiz, 17 Nisan’da yaptığı bu basın açıklamasından sonra ilimizdeki hekimleri temsilen Zonguldak İl Sağlık Müdürü, Zonguldak Hastane Başhekimleri ve Tabip Odası Başkanı’nın da bulunduğu Atatürk Devlet Hastanesi’nde yaptığı toplantıda sözlerinin yanlış anlaşıldığını, kötü bir amacının olmadığını, ‘eksikliklerimizi nasıl gidebiliriz’ şeklinde düşündüğünü de bildirmişti.

Lakin ülkemizde il valilerimizin kahir ekseriyeti Belediye Başkanlıkları, Ticaret ve Sanayii odaları, Esnaf odaları, Siyasi Parti İl Başkanları, İş dünyası ve daha sayamayacağımız bir kurum ve kuruluş ile video konferans toplantılar gerçekleştirmektedir. Toplantılarda Corona Virüs sürecinde yapılan çalışmaları değerlendirmekte ve koordinasyonu sağlamaya çalışmaktadır. İcra ettikleri toplantıları ve içeriklerini basın, kamuoyu ve valiliğin sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunmaktadır. Uzun zamandır sayın valimizin açıklamasını görmedim duymadım.

 Kıymetli valimize önerim; İnsan beşer kuldur şaşar, atasözü ile seslenmek istiyorum. Devlete, millete, basın ve medyaya küslük olmaz. Moralimizi bozmayalım, Zonguldak vilayetinin dağ gibi sorunları beklemektedir. İktidarda olsun muhalefette olsun bu sorunlara gerekli yaklaşımı gösteremeyen il Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız hali hazırda görev yapmaktadır. Siz vali olarak yeniden çalışmalara olanca hızıyla dönmelisiniz ve bu çalışmalarınızı kamuoyu ile paylaşmanız icap ediyor”
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Anahtar teslimi 3 hafta önce

Vali aptalmı (özür dilerim)milletvekili kendi hakkında yapılan haber için kalem kırıyor vali için gitsinmi kalsınmı anketine çıt yok.üstelik ılıksu toplantısı düzenliyorlar.Bu durumda vali ne yapar ? Gideceği günü bekler. Bu şehirden kurtulur.

banner228

Yalçın Müdür, dualarla anılıyor

Haberi Oku