ZONGULDAK:
ZONGULDAK'IN BİRİKİMİME VE ENERJİME İHTİYACI VAR
 Saadet Partisi 1.sıra milletvekili adayı Burak Erol, 5.sıra milletvekili adayı Yavuz Süleyman Kuş ve partililer, bugün Şehirlerarası otobüs terminali, terminal taksi esnafı ve Emral çarşısı esnafını ziyaret ederek, esnafların sıkıntılarına ortak oldu.

 Milletvekili adayı Burak Erol, esnaflara milletvekili pusulasında gerekli desteği vermelerini söyleyerek, birikimine ve enerjisine Zonguldak’ın ihtiyacı olduğunu söyledi. Öte yandan Erol, esnafları 13 Haziran Dedeman’da Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamanoğlu’nun emitingine davet etti.

’Milletvekilleri sorunları çözme noktasında hiç bir şey yapmıyor’’

Saadet Partisi 1.sıra milletvekili adayı Burak Erol, milletvekillerinin sorunları çözme noktasında hiç bir şey yapmadığını söyleyerek, ‘’Bizim bilgi birikimimize ve enerjimize Zonguldak’ın ihtiyacı var. Ben 43 yaşındayım 20 yıl daha sizlere hizmet ederim. Zonguldak’ın sorunlarını biliyorum. Görüyorum ki esnaf kan alıyor. Arkadaşlar siftah bile yapamamışlar. Ülkenin hali hiç iyi yere gitmiyor. Milletvekillerimiz bir araya gelip çay bile içemiyor. Onu geçtim sorunları çözme noktasında yaptıkları hiç bir şey yok. Eğer bizlere destek verirsiniz, gece gündüz demeden Zonguldak için çalışacağız’’dedi.

Emre Can BAYRAM

 
 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner236


Haberi Oku