ZONGULDAK:
ZONSES LİSELER ARASI MÜZİK YARIŞMASI 2020 BAŞLIYOR
Zonguldak Belediyesi bu yıl ilk kez liseler arası müzik yarışması düzenleyecek. Para ödülünün verileceği yarışma, 16 Mayıs 2020'de Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Sezai Karakoç Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Belediyeden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"Zonguldak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün organizasyonu ile gençleri kültür-sanat faaliyetlerine yönlendirmek ve yeteneklerini sergilemelerine fırsat tanımak amacıyla ilk kez düzenlenecek olan ZONSES Liseler arası müzik yarışması; eleme ve final olmak üzere iki aşamada gerçekleştirilecek olup, elemeleri kazananlar finalde yarışma hakkını elde edecektir.

SON BAŞVURU 17 NİSAN 2020

Yarışma; Zonguldak ili sınırları içindeki tüm lise ve dengi okullarına açıktır. Yarışma finali; 16 MAYIS 2020 tarihinde Saat 16.00’da Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Sezai Karakoç Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Yarışmada derece alan

 1.Okula : 4.000 TL Hediye Çeki,

 2.Okula  3.000 TL Hediye Çeki,

 3.Okula 2.000 TL Hediye Çeki verilecek olup; yarışma da dereceye giren okulların Zonguldak’ta düzenlenen Zonguldak Karaelmas Uluslararası Kültür ve Sanat Festivalinde sahne alması sağlanacak.

Yarışmaya katılım sağlamak isteyen okullar, 17 Nisan 2020 tarihine kadar başvuru formunu doldurup yarışmayla ilgili ayrıntılı bilgiye http://www.zonguldak.bel.tr/zonses adresinden ulaşarak katılım sağlayabilirler."

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner228

TED KOLEJİ YASTA

Haberi Oku